Політичні партії

Завершила роботу чергова 14 сесія Городоцької міської ради

Завершила роботу чергова 14 сесія Городоцької міської ради VIII скликання, яка оперативно справилась із розглядом та прийняттям рішень по 27 питаннях порядку денного. Засіданню сесії передувало ретельне вивчення усіх проєктів рішень у профільних депутатських комісіях, працівниками відділів ради та управлінь.

На території громади утворено 13 старостинських округів – щодо цього важливого кроку прийнято чотири процедурних рішення, про які доповіли керуючий справами виконавчого комітету Городоцької міської ради Богдан Степаняк та завідувач сектору кадрової роботи та нагород Мар’яна Грецко.

Утворено:

–  Мшанський старостинський округ з центром в с. Мшана, що складається із с. Мшана.

– Заверешицький старостинський округ з центром в с. Заверешиця, що складається із: с. Повітно, с. Заверещиця, с. Залужжя,с. Зушиці.

– Керницький  старостинський округ з центром в с. Керниця, що складається із: с. Керниця, с. Артищів, с. Велика Калинка, с. Любовичі,              с. Мавковичі.

– Угрівський старостинський округ з центром в с. Угри, що складається із: с. Черляни, с. Черлянське Передмістя, с. Угри, с. Стоділки.

– Долинянський  старостинський округ з центром в с. Долиняни, що складається із с. Долиняни, с. Вовчухи, с. Годвишня.

– Галичанівський старостинський округ з центром в с. Галичани, що складається із: с. Галичани, с. Дроздовичі.

– Добрянський старостинський округ з центром в с. Добряни, що складається із: с. Добряни, с. Милятин, с. Підмогилки, с. Бар,

– Родатицький старостинський округ з центром в с. Родатичі, що складається із: с. Родатичі, с. Молошки, с. Тучапи.

– Градівський старостинський округ з центром в с. Градівка, що складається із: с. Градівка, с. Дубаневичі, с. Шоломиничі.

 – Мильчицький старостинський округ з центром в с. Мильчиці, що складається із: с. Мильчиці, с. Зелений Гай, с. Побережне, с. Путятичі.

– Братковицький старостинський округ з центром в с. Братковичі, що складається із: с. Братковичі.

– Бартатівський старостинський округ з центром в с. Бартатів, що складається із: с. Бартатів, с. Воля Бартатівська.

– Речичанський старостинський округ з центром в с. Речичани, що складається із с. Речичани та с. Лісновичі.

Внесено актуальні зміни у фінансування окремих галузевих програм та відповідні зміни у місцевий бюджет.

Так, за інформацією начальника відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародної технічної допомоги Ірини Точеної, доцільні зміни в Програмі інвестиційного розвитку передбачають, зокрема, виділення 750 тис.грн на реконструкцію центрального стадіону на вул.Шевченка, 7 в м.Городок (виготовлення ПКД).

Відбулась чергова чотирнадята сесія нинішнього скликання

Відбулась чергова чотирнадята сесія нинішнього скликання

Відбулась чергова чотирнадята сесія нинішнього скликання

Відбулась чергова чотирнадята сесія нинішнього скликання

Відбулась чергова чотирнадята сесія нинішнього скликання

Передбачено в інвестиційній програмі, зокрема, виготовлення проектно-кошторисних документацій на капітальний ремонт міських доріг у м.Городку – по вул. Леся Мартовича та по вул.Т.Шевченка на ділянці від вул.Нижні Пасіки до вул. Є.Коновальця.

Про актуальні зміни в Програмі розвитку мережі й утримання автомобільних доріг, організації та безпеки дорожнього руху доповіла завідувач сектору житлово-комунального господарства, інфраструктури та захисту довкілля Леся Серевко. Ряд стрічок в Програмі, запланованих раніше, довелось зняти через неможливість їх втілення цьогоріч, натомість запланували здійснити поточні ремонти міських доріг на вулицях Є.Стасюка, В.Великого, В.Винниченка, Б.-І.Антонича. В рамках підготовки до зимового періоду заплановано закупівлю протиожеледного матеріалу.

У Програмі розвитку ЖКГ та благоустрою передбачено 80 тис. грн. на вивезення твердих побутових відходів з кладовища; також 50 тис. грн. виділено на закупівлю матеріалів для проведення поточного ремонту будівель КНС на вул.Коновальця та очисних споруд по вул.Комарнівська м.Городок.

Близько 50 тис.грн. виділено на придбання регулятора тиску води в напрямку Будзень ІІ – Підгай у рамках Програми фінансової підтримки комунальних підприємств.

Зміни зі знаком «+» внесено і в Програму охорони навколишнього природного середовища: 49 тис.грн. виділено на очищення берегів русла  річки Верещиця від повалених дерев м. Городок та 45 335 тис.грн. – на ліквідацію несанкціонованих  сміттєзвалищ на вул.М.Павлика  та вул.Калнишевського м.Городок.

Про внесення змін у Комплексну Програму соціального захисту та забезпечення населення доповіла керівник КУ «Центр соціальних послуг» Ірина Дацко.

Окремими змінами у галузевих програмах по фінансовій підтримці КНП «Городоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» та КНП «Городоцька центральна лікарня» враховану потребу медустанов у додаткових коштах для забезпечення нормального функціонування до кінця року – на оплату за електроенергію, водопостачання, водовідведення; забезпечення пільгової категорії населення необхідними медикаментами; відшкодування коштів за  видані медикаменти для пільгової категорії населення; придбання двох аналізаторів для центральної лабораторії лікарні (352 тис.грн).

Додатково в межах відповідної Програми виділено 75 тис.грн. для висвітлення діяльності Городоцької міської ради на сторінках газети «Народна думка».

Гарні новини для батьків та учнів Городоцького НВК №2-гімназії: рішенням сесії утворено додаткову групу подовженого дня.

Про зміни у галузевій Програмі розвитку земельних відносин на території Городоцької міської ради на 2020-2022 роки доповіла заступник міського голови Ірина Тирпак. Так, на цій сесії передбачено кошти на топографо-геодезичне знімання території будівництва ЗОШ І-ІІ ступенів в с.Дубаневичі.

Плідно попрацювали депутати на розгляді питань земельного характеру у відповідь на звернення мешканців, підприємців громади – розглянуто та ухвалено рішення по більше шестиста питаннях.

Прийнято депутатами також два звернення з ініціативи фракції політичної партії «Європейська Солідарність» у Городоцькій міській раді:  до Верховної Ради України та Кабінету міністрів України та Президента щодо неприпустимості грубого наступу на фінансову спроможність місцевого самоврядування; Президенту України та Генеральному прокурору України щодо розслідування факту відмивання вкрадених коштів через офшорні компанії.

Детальний відеоперебіг сесії опубліковано у відповідному розділі на офіційному сайті Городоцької міської ради. Усі рішення у встановлений Законом термін будуть опубліковані у розділі Публічна інформація – Рішення сесій.

Голос Сокальщини на GoogleNews