Політичні партії

Заява про політичну ситуацію в Україні

За два роки перебування В. Януковича на посаді Президента, в Україні встановлено антиукраїнський авторитарний режим.

В національній політиці став офіційним курс на повзучу русифікацію. У соціальноекономічній  всі так звані "реформи" і "покращення" звелися до пограбування народу, перерозподілу національного багатства на користь вузенької кліки олігархів. Гуманітарна політика режиму зневажає усе українське, не лише закриває україномовні школи, а й руйнує всю систему освіти; переслідує ЗМІ, журналістів і творчу інтелігенцію. У політичній сфері  наступ на права громадян, репресії проти опозиції, поява політичних в’язнів, політично мотивовані судові переслідування політиків та колишніх урядовців, зокрема Ю. Тимошенко та Ю. Луценка. На ключові пости призначені україноненависники, ставленики Москви та патентовані корупціонери. На відкуп Росії віддано інформаційний простір держави. У зовнішньополітичній діяльності режим опинився у фактичній міжнародній ізоляції, свідченням чого є Резолюція Парламентської асамблеї Ради Європи "Функціонування демократичних інституцій в Україні" від 26 січня 2012 року.

Два роки режиму Януковича  це два роки суцільних невдач і катастроф. Успіхів досягнуто лише в пограбуванні народу і нищенні держави. Важливим напрямком діяльності режиму Януковича став наступ на права місцевого самоврядування. Більмом на оці режиму стали ті місцеві ради, над якими режим не встановив контролю.

Львівська область стала краєм, де не приживаються намісники Януковича, де, незважаючи на тиск і протидію режиму, місцеві ради відстоюють інтереси громад. Саме тому, режим Януковича позбавляє ліцензій комунальне львівське телебачення, намагається взяти під контроль місцеві ЗМІ, зокрема, переслідує через суди газету "Експрес".

За два роки В. Янукович і авторитарний режим, який він створив, підвели Україну до прірви. Україну порятує лише перемога об’єднаної опозиції на парламентських виборах 2012 року та дострокове припинення президентських повноважень Януковича шляхом імпічменту.
Цій меті повинна бути підпорядкована координація дій об’єднаної опозиції. Ми розуміємо, що виняткова відповідальність лежить на тих місцевих радах, де більшість мають опозиційні сили. Ради повинні стати вогнищами опору режимові та місцями практичної консолідації й дієвого об’єднання опозиційних сил.

Ми закликаємо всі політичні сили, котрі представлені в місцевих радах Львівщини, приєднатися до координації дій об’єднаної опозиції. Наша перемога тільки у спільній і безкомпромісній боротьбі.

Фракції районної ради: “За зміни”                       Микола ПАСЬКО
ВО “Батьківщина”                                                     Олег КОЖУШКО
ВО “Свобода”                                                            Роман ЗАПІСОЦЬКИЙ
КУН                                                                              Ігор ДАЦЮК

Депутатські групи:       

“За Україну!”                                                              Василь БОЙКО
Народний Рух України                                           Василь КОЗИРА

15 лютого 2012 року.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.