Політичні партії

Заява про політичну ситуацію в Україні

 З приходом до влади В. Януковича і партії регіонів в Україні встановлено антиукраїнський авторитарний режим, інтенсивно здійснюється геноцид українців. Влада дурила нас незалежністю, а впроваджувала диктаторський режим. Підтвердженням цьому є непідписання угоди про асоціацію з ЄС та незрозумілі зрадницькі домовленості з Росією 17 грудня 2013 р.

 В національній політиці став офіційним курс на повзучу русифікацію. Узаконюється друга російська мова (всупереч Конституції), як регіональна там, де 10% російськомовного населення. В парламенті, уряді і в багатьох державних установах і деяких засобах масової інформації використовується російська мова, незважаючи на те, що титульна нація становить 78% населення держави. Гуманітарна політика режиму зневажає усе українське, не лише закриває україномовні школи, а й руйнує всю систему освіти, переслідує ЗМІ, журналістів і творчу інтелігенцію, вдається до побиття студентів та переслідування українців-патріотів.

 У соціально-економічній сфері – всі так звані "реформи" і "покращення" звелися до пограбування народу, перерозподілу національного багатства на користь вузенької кліки олігархів. Сьогодні в Україні 80% провідних промислових підприємств належать олігархам, мільярдні статки яких розміщені в офшорних зонах і не працюють на економіку України. Уряд планував зростання ВВП на 3,5%, а отримав падіння 1,5% – мінус 5%. Тепер по світу з простягнутою рукою просить кошти, все глибше затягуючи український народ у боргову яму та подальше зубожіння. Маючи власні сировинні ресурси на енергетичне забезпечення, при таких високих врожаях продовольчих культур у порівнянні з іншими державами, ми маємо найнижчий рівень життя, найвищі ціни на продукти та промислові товари. Працездатне населення виїжджає з України, а ті, що залишаються, приречені на жалюгідне існування і поступове вимирання. Успіхів досягнуто лише в пограбуванні народу і нищенні держави.

 У політичній cфері – наступ на права громадян, репресії проти опозиції, поява політичних в'язнів, політично мотивовані судові переслідування політиків та активних патріотів України, журналістів. На ключові пости призначені україноненависники, ставленики Москви та патентовані корупціонери. На відкуп Росії віддано інформаційний простір держави. У зовнішньополітичній діяльності режим опинився у фактичній міжнародній ізоляції. Влада замість європейської інтеграції хоче загнати українців у "Мутний союз", що знову надовго може позбавити Україну незалежності.

 Роки режиму Януковича – це роки суцільних невдач і катастроф. В. Янукович і авторитарний режим, який він створив, підвели Україну до прірви. Україну порятує лише перемога об'єднаної опозиції на дострокових парламентських виборах, дострокове припинення президентських повноважень Януковича та повне перезавантаження влади, як законодавчої, так і виконавчої.

 Якщо хочемо мати незалежну європейську Українську державу, ми повинні під час сьогоднішнього піднесення національної свідомості, якій слугував Євромайдан, домогтися національного визволення від цієї влади. Цій меті повинна бути підпорядкована координація дій об'єднаної опозиції. Маємо розуміти, що виняткова відповідальність лежить на тих місцевих радах, де більшість мають опозиційні сили. Ради повинні стати вогнищами опору режимові та місцями практичної консолідації й дієвого об'єднання опозиційних сил.

 На порядку денному завдання історичної ваги – збудувати сильну і заможну, незалежну і унітарну Українську державу в центрі Європи. Настав визначальний час позбутися неукраїнської влади і московського ярма. Не будьмо байдужі. Берімо активну участь у громадсько-політичному житті держави. Наша перемога – тільки у спільній і безкомпромісній боротьбі. Борімося – поборемо!

  Слава Україні! Героям слава!

Прийнято на XXVII сесії Сокальської районної ради 18 грудня 2013 року

Голос Сокальщини на GoogleNews