Головна / Політичні партії / Заява Сокальської самооборони

Заява Сокальської самооборони

Ми, члени Сокальської самооборони, розуміючи відповідальність за усі зобов’язання, взяті на себе по охороні громадського порядку в Сокалі і Сокальському районі, з питань активної протидії диктатурі і її прибічникам, боротьбі з проявами корупції і свавіллям чиновників, заявляємо про таке:

1. До сих пір біля «керма» виконавчої влади в районі перебувають голова РДА Наталія Карташова, троє її заступників – Павло Савчук (партія КУН), Лариса Фарин (партія «Наша Україна»), Ігор Кущак (партійність не встановлена) та керівник апарату РДА Марія Христинич (партія «Наша Україна»), які, відповідно до вимог Народного Віча, написали заяви на звільнення, проте до сих пір фактично є на посадах, приймають і підписують незрозумілі рішення, їм йде стаж держслужбовців, вони незаконно отримують заробітну плату – і це все відбувається в умовах неприйнятого бюджету Сокальського району. Вимагаємо вжити негайних заходів, аби якомога швидше згадані вище посадовці були звільнені, відповідно запрацював належним чином виконком Сокальської районної ради. Просимо районну раду в найкоротші терміни опрацювати і прийняти бюджет Сокальського району на 2014 рік, забезпечивши тим самим нормальне функціонування району і його стабільну роботу.

2.  Поряд із тими, хто був близьким із керівництвом Сокальської РДА, є особи, що представляють демократичні політичні сили, проте до останнього прислуговували і співпрацювали із режимом Януковича від початку Революції гідності та навіть в часи активного протистояння активістів, коли гинули люди. Як вже було зазначено, першим заступником голови РДА є член Конгресу українських націоналістів Павло Савчук – інформація щодо його виходу з цієї партії до цього часу неоприлюднена. Активна підтримка у час, коли кабінети голови, заступників і керівника апарату РДА були опломбовані, керівництву районної адміністрації надавалась начальником відділу освіти Сокальської РДА Романом Монастирським – також членом КУНу, Володимиром Огінським – членом КУНу, головним лікарем Сокальської ЦРЛ Романом Шведом – членом КУНу, депутатом Львівської обласної ради від Сокальського виборчого округу. Цей депутат, за нашими даними, отриманими з достовірних джерел, двічі не голосував за відставку (недовіру) одіозного голови Львівської ОДА Олега Сала. І це в той час, коли на Майдані і вулицях Києва лилася кров, гинули люди.

Згадані вище керівники підрозділів Сокальської РДА і комунальних закладів райради приймали у себе у відділах і лікарняних установах опальних керманичів Партії регіонів, надавали їм приміщення та все необхідне для роботи. Все це відбувалось на очах у громади Сокальщини, що ми вважаємо цинізмом прислужників бандитської влади, руки якої в крові наших загиблих Героїв і понівечених побратимів. З сумом констатуємо, що все це відбувалось на очах і за мовчазної згоди голови Сокальської районної ради, а разом із тим керівника Штабу національного спротиву та виконуючого обов’язки голови виконавчого комітету райради Ігоря Дацюка, який одночасно є головою районного осередку партії Конгресу Українських Націоналістів.

Неодноразово на сокальському народному вічі вже згадувався колишній голова Сокальської РДА Микола Пшевлоцький, котрого вже давно освистала і засудила громада Сокальщини. Згадані вище КУНівці до сьогодні перебувають на своїх посадах, дехто є депутатами різних рівнів, а їх вчинки жодним чином не піддані народному осуду. Днями кілька згаданих КУНівців перебували у Києві на нашому славному Майдані, де вже поховали наших побратимів з Небесної Сотні. З інформації, переданої бійцями славної Сокальської сотні, стає зрозуміло, що поїхали вони туди у час, коли уже не свистіли кулі снайперів, не для захисту країни від бандита Януковича, а так званими «туристами» – фотографуватись на барикадах на фоні колишніх місць бойових дій. НЕ В ТОЙ ЧАС ВИ ТУДИ ПОЇХАЛИ, ДРУЗІ! ДЕ ВИ БУЛИ КІЛЬКА ДНІВ ТОМУ? А ТИЖНІВ, МІСЯЦІВ?..

Знаючи, що серед членів партії Конгресу українських націоналістів та фракції Сокальської райради були і надалі залишаються порядні, високоморальні авторитетні люди, звертаємось до партійного осередку і фракції КУНу із вимогою дати належну оцінку діям згаданих вище людей. За їх посібництво бандолігархічній владі, що чинилось в час, коли гинули наші побратими, вимагаємо вжити заходів щодо їх перебування на займаних посадах. Ці дії стануть першими в череді люстраційних заходів, які надалі будуть проводитись Сокальською самообороною та громадськістю району і до інших посібників влади бандита Януковича на місцях. Сподіваємось на порозуміння і співпрацю усіх, хто володіє будь-якою інформацією щодо корупційних діянь, хабарництва і свавілля уже названих та інших чиновників Сокальщини. З усіма фактами та інформацією звертайтесь до штабу Сокальської самооборони.

МИ КАЖЕМО «НІ!» – СВАВІЛЛЮ ЧИНОВНИКІВ! «НІ!» – ХАБАРЯМ І КОРУПЦІЇ!

«НІ!» – ПСЕВДОПАТРІОТАМ І НЕЧЕСНИМ ПОСАДОВЦЯМ!

Закликаємо усіх небайдужих приєднуватись до лав Самооборони! Тільки спільно – ми, громада і чесні люди, справедливі, порядні, виважені депутати наших місцевих рад зможемо звільнити владу, установи та заклади району від корупціонерів і хабарників, а також спільно із чесними і справедливими працівниками міліції забезпечити безпеку на вулицях міст, сіл і селища Сокальського району!

Пропонуємо прийняти дану заяву, як резолюцію нашого віча, опублікувати і озвучити цю Заяву у ЗМІ району!

СЛАВА УКРАЇНІ! ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ЗАГИБЛИМ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

За дорученням Сокальської самооборони – озвучив заяву на вічі 23 лютого Василь СМОЛИНЕЦЬ, голова фракції ВО «Батьківщина»
у Сокальській районній раді.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

19 − 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!