Політичні партії

Заява ХХІII конференції Сокальської РО Народного Руху України “Про об’єднання національно-патріотичних сил”

30 червня відбулась XXIII виборна конференція Сокальської районної організації Народного Руху України. Делегати обрали нового голову організації та керівні органи. Головою Сокальської РО НРУ обрано Василя Козиру, першим заступником голови РО НРУ Юрія Лукасевича (колишнього голову РО УНП); заступником голови НРУ Юлію Новосад – голову Молодого Народного Руху. Конференція прийняла заяву до національно-патріотичних сил Сокальщини.

ЗАЯВА ХХІII конференції Сокальської РО Народного Руху України  «Про об’єднання національно-патріотичних сил»

Сьогодні перед Українським народом постали нові виклики. Внаслідок авантюрних і злочинних дій антиукраїнської влади ми стоїмо на порозі нової політичної та економічної криз. Майже 80% громадян України є за межею бідності. Внаслідок так званих реформ знищено середній та малий бізнес. У державі процвітає свавілля влади і беззаконня, політичний авантюризм і крадійство, а корупція набула ознак державної політики. Відверто порушується Конституція України, суди ухвалюють неправові рішення, довіра до правоохоронної системи дорівнює нулю. Діалог влади з народом ведеться виключно з позиції сили, свідченням чого є поява в Україні політичних в’язнів.

Влада нищить все українське, реалізуючи гасло «Україна не для українців». Яскравим прикладом руйнування нашої державності є намагання затягнути Україну до Митного союзу, внаслідок чого вона втратить спочатку економічний, а згодом і державний суверенітет.

У політичній ситуації, що склалася, Народний Рух України заявляє, що ніхто не має права на безвідповідальні, необдумані вчинки та вузькопартійний егоїзм. Ми закликаємо усі патріотичні сили: небайдужих до долі своєї держави громадян, політичні партії і громадські організації, об’єднати свої зусилля на платформі збереження державності та боротьби з окупаційною владою. Як і на початках української незалежності, необхідно створити потужний РУХ, який змете окупантів з нашої землі.

Ми повинні повернути українським громадянам віру в свої сили, можливості та достойне майбутнє для них та їхніх дітей в Україні.

Побудувати вільну, незалежну та квітучу Україну зможе тільки великий загальнонаціональний рух однодумців, який складається з мільйонів українських патріотів.

Слава Україні!

Голос Сокальщини на GoogleNews