Політичні партії

Здолати антиукраїнську владу зможе потужна опозиція

У День Соборності України, 22 січня, свята, що нагадує українцям про силу і важливість єдності, у Києві на Софіївській площі представники об’єднаної опозиції домовилися про формування єдиного списку кандидатів у народні депутати на мажоритарних округах під час парламентських виборів-2012.

Згідно з угодою, опозиційні сили формують єдиний список на мажоритарних округах •за принципом "один округ  один кандидат від об’єднаної опозиції". "Базовими вимогами до кандидатів є порядність, принциповість, фаховість, громадський авторитет та бездоганна репутація", зазначено в документі.

"Після перемоги на виборах 2012 року  об’єднана опозиція утворює парламентську більшість та розпочинає процес формування нової української влади",  йдеться в Угоді.

Голова Львівської крайової організації Народного руху України, голова фракції НРУ у Львівській обласній раді Андрій Корнат наголошує: «День Соборності України, 22 січня, був моментом істини, коли люди побачили, що політики чують їхні сподівання. Коли мова йде про майбутнє держави, тоді всі особисті інтереси потрібно відкидати. Єдиний виборчий список та єдиний узгоджений кандидат на мажоритарному окрузі  це єдина запорука перемоги опозиції на парламентських виборах, отже і єдина можливість змінити політичну ситуацію в Україні».

За словами Андрія Корната, вже сьогодні можна спостерігати плідну співпрацю опозиційних сил у форматі Комітету опору диктатурі (КОД)  структури, що є основою об’єднання та спільної діяльності націоналдемократичного табору. Саме на основі нинішніх напрацювань КОДу, опозиція має планувати свою подальшу діяльність. "Зокрема, на Львівщині у цьому питанні маємо цілковите порозуміння. Тому, певен: спільне відзначення Дня Соборності України посприяє об’єднанню всіх націоналдемократичних партій та громадських організацій в єдину монолітну силу",  додає політик. 

Андрій Корнат зазначає: "Нинішній бандитський режим прагне узурпації влади в одних руках через ревізію Конституції України. Якщо у Верховній Раді після виборів 2012 року буде понад 300 депутатів, які складатимуть пропрезидентську більшість, то відповідно ревізія Конституції передбачатиме, перш за все, обрання президента України у парламенті. Як наслідок  ми будемо мати азійський сценарій творення держави. Цього у жодному випадку не можна допустити!".

"Я  демократ і хочу бачити державу демократичною. Відповідно, моє завдання боротися сьогодні за те, щоб завтра перемогла саме наша ідея творення держави,  і щоб наші діти мали шанс жити у  вільній Україні", наголошує політик.

Василь КОЗИРА, голова районної організації НРУ,
депутат районної ради.          

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 − 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.