Головна / Політичні партії / Жінка в політиці – шанс на ЗМІНИ

Жінка в політиці – шанс на ЗМІНИ

Ганна КОСТЮК, директор Сокальської агенції регіонального розвитку, член ради ЛОО ПП «Фронт Змін»:
«Не секрет, що українське суспільство вимогливо, а часом нетерпимо ставиться до жінки, яка обрала політику. Їй набагато складніше зробити кар’єру і домогтися висот. Від жінки потрібні стриманість, працьовитість, вірність, скромність, залізна витримка, жіночність і, зрештою, «чоловічий» характер. Інакше з’їдять. Жінка у політиці обов’язково повинна бути, щоб допомагати чоловікам, адже лише жінки здатні більше перейматися питаннями охорони здоров’я, материнства і дитинства, освіти, життям жінки,соціальноекономічними питаннями тощо. Тому присутність жінки має бути обов’язковою всюди – і в родині, і в економіці, і в політиці».

Тетяна ВАСЬКО, начальник відділення ПАТ «Кредобанк», м. Сокаль, член ПП «Фронт змін»:
«Від жінки йдуть кращі пропозиції стосовно охорони материнства, дитинства, медицини, освіти, напрямків, які потрібні для розвитку малого та середнього бізнесу. Аналіз їх діяльності довів, що жінка і в бізнесі більш дисциплінована, обов’язкова, така ж вона і в політиці. У мене небагато часу залишається на родину, але всі навантаження я стараюсь виконати з жіночою ретельністю, добросовісністю, як робить це кожна жінка. Вважаю, що ми, жінки, повинні взяти на себе відповідальність за долю нашого міста».

Тетяна БУГАЙ, директор Сокальського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), член ПП «Фронт змін»:
«Зараз негайно треба вирішувати ще одну проблему – української жінки, і це проблема всієї країни. Наші жінки – гарні, молоді, інтелектуальні, залишають батьківщину і виїзджають за кордон шукати кращої долі. На чужині їх часто обманюють, ганебно експлуатують. Це найболючіша сьогодні тема в суспільстві, оскільки діти залишаються без материнського  догляду, руйнуються молоді сім’ї. Нам потрібно вже сьогодні вдихнути в кожну жінку бажання діяти та робити зміни в громадах».

Ірина УСАЧЕНКО, рентгенлаборант Великомостівської міської лікарні, медсестра, член ПП «Фронт змін»:
«Практично у цьому плані наша діяльність повинна бути позначена такими аспектами – зберегти святий і природний союз «матидитина». Я медсестра і багато разів дивилася смерті в очі. Багато разів Бог дав мені можливість і врятувати життя. Думаю, що в політиці повинні бути жінки, які будуть порушувати соціальноважливі питання українських родин. І тому я хочу, щоб було більше  жіноклідерів у владі».
Ми повинні підтримати жінок у політиці, адже жінкиматері краще розуміють і переймаються соціальними проблемами, уважніше прислухаються до проблем виборців. Ми запрошуємо активних жінок  Сокальщини, які мають енергію та бажання провадити ЗМІНИ в громадах, приєднатися до жіночого руху «За ЗМІНИ»!

Для додаткової інформації звертайтеся в офіс Сокальського осередку «Фронту змін», в м. Сокаль, вул. Шептицького, 90, ІІІ поверх. Телефон 21331.

Матеріал підготувала Ольга РОМАНЮК.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

16 + 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!