Головна / Політичні партії / Жирна крапка у “газовій справі” Тимошенко

Жирна крапка у “газовій справі” Тимошенко

У «газовій» справі Юлії Тимошенко нарешті поставлено крапку. 24 червня її захисник Сергій Власенко отримав на руки рішення Верховного Суду України, яке було ухвалено повним складом суду (42 судді) на спільному засіданні всіх палат.

За його словами, Верховний Суд України встановив, що Юлія Тимошенко, як прем‘єрміністр, діяла законно та не вчиняла ніякого злочину під час укладання НАК «Нафтогаз України» та РАО «Газпром» газових контрактів. У її діях не було навіть натяку на перевищення службових повноважень, а відтак газова справа закрита через відсутність не те що складу, а події злочину.

Захисник процитував рішення ВСУ, у якому зазначається, що «Кабінет Міністрів України не наділений повноваженнями затверджувати директиви суб’єктам господарської діяльності на ведення переговорів та укладання контрактів. А тому видання Тимошенко Ю. В. директиви для делегації НАК «Нафтогаз України» щодо укладання контракту купівліпродажу природного газу в 20092019 рр. не може розцінюватися, як перевищення влади та службових повноважень.

Виходячи з положень норм закону, Верховний Суд дійшов висновку про відсутність у даній кримінальній справі події злочину, передбаченої ст. 365 КК України».

За словами С. Власенка, рішення Верховного Суду зайвий раз підтвердило, що переслідування Юлії Тимошенко не мало під собою юридичних підстав, а відтак було політично мотивованим.

«Нарешті поставлена жирна крапка в «газовій справі» Юлії Тимошенко. Підкреслюю, усім складом Верховного Суду України, і таким чином визнано, що все те, що відбувалося з Юлією Тимошенко упродовж трьох років, було нічим іншим, як політичними репресіями та політично мотивованою пропагандою з метою знищення основного опозиційного політика – Юлії Володимирівни Тимошенко», – наголосив Сергій Власенко. Він назвав пропагандою та брехнею заяви попереднього режиму про те, що Україна начебто платить найвищу в Європі ціну. «Ні про яку найвищу ціну ми говорити не можемо», – наголосив захисник, додавши, що газові контракти, укладені у 2009 році, були типовими для всіх країн Європи.

Євген МАТВІЇВ, депутат Сокальської районної ради (фракція «Батьківщина»).

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

twelve + fifteen =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!