Головна / Політичні партії / Звернення національно-демократичних партій Сокальщини

Звернення національно-демократичних партій Сокальщини

ЗВЕРНЕННЯ
національно-демократичних партій Сокальщини

Внаслідок роз"єднання і взаємопоборювання демократичних сил України на президентських і місцевих виборах у 2010 році в Україні перемогла олігархічно-комуністична коаліція. Майбутнє Української держави вкотре опинилося під загрозою.

Коли демократичні сили були разом, то перемагали. Згадаймо славні перемоги, Майдан Незалежності і тисячі майданів міст і сіл в Україні, на яких мільйони українців відстояли демократичний вибір України. Весь світ заговорив про народження української нації.

Тоді Помаранчева революція могла змінити хід історії України. Але чвари, взаємопоборювання лідерів демократичної коаліції призвели до поразки демократичних сил.

До влади в Україні прийшли антиукраїнські сили. Їх дії загрожують національним інтересам України: зміною зовнішньої політики, наступом на українську мову в усіх сферах громадського і державного життя, закриттям Інституту національної пам"яті, українських музеїв, звільненням з роботи українських вчених, захопленням храмів українських національних церков, погіршенням умов соціальноекономічного життя народу.

Замість інтеграції в Європейський Союз і в НАТО у травні 2010 року підписані ганебні "харківські угоди" про продовження перебування російського Чорноморського флоту в Україні до 2042 року, що фактично закріплює Крим під російською окупацією.

Угода, яку готує Уряд Азарова, про створення спільного російськоукраїнського газотранспортного консорціуму, загрожує енергетичній безпеці України.

В Україні відновлюється практика переслідування і арештів політичних опонентів. Органи внутрішніх справ і прокуратура перетворюються з правозахисних на знаряддя розправи влади над своїми політичними опонентами. Ця боротьба загрожує самому існуванню Української Держави.

Пам"ятаючи неодноразові обіцянки лідерів партій національно-демократичного спрямування про створення потужної об"єднаної партії заради перемоги українських інтересів, з метою реалізації прагнення українського народу до здійснення національної ідеї побудови незалежної, європейської, демократичної Української держави; усвідомлюючи небезпеку, в якій опинилася Україна; прагнучи консолідації демократичних сил та уникнення взаємопоборювання демократичних партій на наступних парламентських і президентських виборах, ми закликаємо лідерів демократичних сил до об"єднання в одну національно-демократичну партію.

Ми домовились на районному рівні проводити спільні політичні акції та створити районну координаційну раду з голів демократичних партій для координації спільних дій.

Ми закликаємо всі демократичні партії і громадські організації Сокальщини до співпраці та спільних дій, а в майбутньому – стати активними учасниками творення єдиної національно-демократичної партії України, яка зуміє гідно відстоювати національні інтереси України і думати про майбутнє українського народу.

Голова Сокальської РО політичної партії "За Україну!"  – Олег СОЛОДЯК.
Голова Сокальської РО партії "Наша Україна"  – Богдан ЗАРІЧНИЙ.
Голова Сокальської РО Української народної партії  – Степан НАУМЧУК.
Голова Сокальської РО Демокрачної партії України  – Геннадій БАЛАШОВ.
Голова Сокальської РО Української республіканської партії "Собор"  – Богдан МОНЬЧУК.
Голова Сокальської РО Конгресу українських націоналістів  – Ігор ДАЦЮК.           

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

two × three =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!