Політичні партії

Звернення Сокальської районної організації Народного руху України до побратимів

Наше звернення адресуємо усім, хто разом, пліч-о-пліч, стояв біля витоків новітньої української державності; хто, не шкодуючи часу, сил, здоров’я та життя, своїми руками будував фундамент Української держави; хто, будучи патріотом, не продав та не обміняв одвічне прагнення свободи на гроші, кар’єру чи посаду; хто відвойовував в безлічі акцій та майданів своє право на життя у вільній державі; хто, незважаючи на невдачі та помилки, не розчарувався у своєму народові та у своїй державі; хто вірить у можливість і потребу змін на краще; хто має сили і наснагу боротись і перемагати.

Ще декілька років тому ми були об’єднані спільною перемогою українського народу в боротьбі за європейські демократичні цінності та право вільного вибору. Ми були переконані, що українська нація остаточно поховала темні сторінки своєї історії бездержавництва, розбрату та поразки. Тріумф громадянської та національної свідомості українського народу продемонстрував світові могутність Волі українського народу.
Проте, ми знову були розділеними численними суперечками, окремими позиціями, претендентами на булаву або посаду. Постійні чвари, вміло підтримані численними провокаторами, стали основною причиною того, що всю повноту влади в сьогоденній українській державі мають відверті українофоби.

Промосковська команда ліквідаторів української державності добре усвідомлює: поки українські патріоти поодинці будуть добиватись звання єдиного справжнього опозиціонера, доти влада їхня буде безмежною. Зловісний "дух руїни", який одвіку стояв прокляттям над українським народом, сьогодні знову зводить нанівець усі завоювання української демократії.

Впевнено та надійно підминаючи під себе усі важелі впливу в державі, команда Януковича розуміє, що останній форпост, який відділяє їх від абсолютної влади в країні – це місцеве самоврядування. І тут Партія регіонів продовжує ганебну практику порушення Конституції та законів і не перестає ігнорувати базові права громадян України. Всі ключові норми нового Закону про місцеві вибори спрямовані лише на те, щоб максимально усунути від можливої перемоги усіх конкурентів провладної сили.

Чергове антидемократичне творіння так званої коаліції, що прийняте в суботу, 10 червня, остаточно фіксує поразку усіх проукраїнських сил в парламенті та поза ним. І пояснення та причина цієї поразки одна – амбіції та нездатність поставити загальне добро над особистим.
Такий перебіг подій дає змогу глибше зрозуміти усім політикам, громадським діячам та всьому українському народу: існує лише один метод протидії загарбнику – єдність та згуртованість українства.

Історія знову дає українському народу болісний урок національної єдності, що є незасвоєним та невивченим і може бути останнім для української державності. Нездатність відповісти на виклики новітніх загарбників об’єднанням стане для українського народу мороком новітньої бездержавності.

Сокальська районна  організація Народного руху України звертається до усіх патріотичних організацій та партій Сокальщини.
Не дозволимо антиукраїнським силам подолати останню перепону на шляху до повного загарбання України! Не сміємо більше продовжувати сумну традицію чвар та розбрату!
Сьогодні ми зобов’язані зрозуміти: засліплені власними амбіціями, різноманітні партійки та лідерчуки ведуть Україну до загибелі, і кожен крок в напрямку до роз’єднання, кожна заява про окремішню позицію на місцевих виборах – приближення тріумфу українофобів.
Саме зараз настав час випробувати український народ на зрілість та громадянську мужність.

Закликаємо усі політичні партії національно-демократичного спрямування об’єднатись, відкинути політичні та вузькопартійні амбіції та сконсолідувати свої сили для спільної участі в місцевих виборах. Згуртувавшись, об’єднавши зусилля та висунувши кращих від кожної партії, організації, громади ми створимо єдиний фронт опору загарбнику.

Перед лицем історії, свого народу та власного сумління – лише єдиним кулаком, а не безліччю дрібних намагань – зобов’язані виступити на захист права свого народу і бути господарем на своїй землі!

Слава Україні!

Сокальська районна організація Народного руху України.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twelve − seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.