Головна / Політичні партії / Звітували депутати від ВО “Свобода” за рік діяльності в місцевих радах Сокальського району

Звітували депутати від ВО “Свобода” за рік діяльності в місцевих радах Сокальського району

В неділю, 11 грудня, в приміщенні Народного дому м. Сокаль відбувся звіт депутатів-свободівців за рік діяльності в місцевих радах Сокальського району. Перед виборцями звітували депутати Львівської обласної ради Олександра Небожук та Андрій Кінах, а також депутати районної та міської рад. Вони розповіли про важливі рішення обласної ради, що стосувались проблем та фінансування нашого району і в загальному про роботу фракції ВО "Свобода" в обласній раді.

Голова фракції ВО "Свобода" у районній раді Роман Запісоцький та депутат районної ради Богдан Шклянка відзвітували про роботу депутатського корпусу в райраді, та про ті рішення "більшості", що суперечать позиції ВО "Свобода". Бо людей дуже хвилює ситуація, що склалась з кінотеатром, який рішенням "більшості" передається в концесію на 49 років без урахувань інтересів громади.

Голова фракції ВО "Свобода" у міській раді Юрій Товарянський розповів про роботу своїх однопартійців на благо міста. Більше 100 депутатських запитів і звернень подали в різні інстанції стосовно проблем та порушень, але на 80% приходять відписки, або зовсім немає реагування. Та, незважаючи на таке відношення виконавчої влади, дуже багато вдалось зробити в місті за цей рік, а це реально побачили мешканці і дали позитивну оцінку. Депутати розповіли про свою депутатську діяльність, добрі справи, які вдалося реалізувати. Згадали про численні зустрічі з громадами та прийоми громадян.

Друга частина звіту пройшла у формі діалогу, де мешканці запитували щодо проблем району і міста, подавали пропозиції щодо ефективності роботи депутатів. Активні мешканці Сокальщини висловили думки щодо нового Закону про вибори, ситуації в державі та підтримали позицію ВО "Свобода" щодо продажу земель сільськогосподарського призначення, пригадали всі події, що відбулися останнім часом в районі за підтримки "свободівців".

Цього ж дня у сесійній залі Великомостівської міської ради відбувся звіт свободівців за рік діяльності у місцевих радах. Перед громадою звітували депутати Великомостівської міської та Сокальської районної рад.

Депутати розповіли про роботу депутатського корпусу, здобутки та досягнення місцевої влади, згадали про численні зустрічі з громадами та прийоми громадян.

Голова фракції ВО "Свобода" у Великомостівській міській раді Ігор Петренко розповів, що за рік діяльності депутати надіслали понад 80 депутатських звернень, які стосувалися бюджету міста, впорядкування системи вивезення побутових відходів, вирішення наболілих земельних питань та питань у комунальній сфері. Було чимало запитів і до правоохоронних органів, районної та обласної прокуратур стосовно захисту прав та інтересів громадян, зокрема щодо перевірки фактів законності функціонування мобільних станцій, вирубування лісів, видобування піску з кар’єру в с. Куличків та ін. За ініціативою свободівців заборонено продаж алкогольних та слабоалкогольних напоїв на території Великомостівської міської ради у нічний час, представлено антиалкогольну програму за участю тріо священиків "Новий час".

Завдяки наполегливій роботі депутатів обласної ради від ВО "Свобода" Олександри Небожук та Андрія Кінаха вперше протягом всіх років незалежності України відремонтували вулицю Степана Бандери у Великих Мостах.

Свободівці власноруч відновили роботу громадського туалету, який вже 15 років залишався у занедбаному стані. У ньому вже залита нова підлога, відремонтовано стіни, пофарбовано фасад, викладена керамічна плитка. З ініціативи ВО "Свобода" вдалося заборонити продаж нерухомої комунальної власності міста на один рік та створити інвентаризаційну депутатську комісію, яка перевірить та визначить повний перелік наявного нерухомого комунального майна міста Великі Мости. Вдалося поновити вуличне освітлення по вул. Крушельницької та частково по вул. Сагайдачного. За ініціативи фракції ВО "Свобода" прийнято рішення створити громадське формування з охорони громадського порядку, куди можуть входити всі бажаючі, щоб у місті було спокійно •та безпечно жити і відпочивати.

Свободівці також відзвітували про проведення культурно-просвітницьких та спортивних заходів. Організовано творчі вечори, народні фестивалі, встановлено меморіальну плиту визначному великомостівцю Іванові Малку. З ініціативи депутатів ВО "Свобода" збільшено вдев’ятеро фінансування місцевого футболу, також організовано турнір з вуличного футболу, численні спортивні змагання з армреслінгу, кульової стрільби та проведено спортивнопатріотичний табір для молоді. Ініційовано створення спортивної секції з бойового гопака.

На завершення зустрічі депутат Сокальської районної ради Тарас Личко поділився планами на майбутнє, висловив щиру подяку всій громаді за допомогу та співпрацю.

Богдан ШКЛЯНКА,
депутат районної ради.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

eighteen − 3 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!