Про великі підприємства

8500 боржників “Львівгаз збут” ризикують втратити допомогу від держави

Між ТОВ «Львівгаз збут» та структурними підрозділами Управління соціального захисту населення (УСЗН) чітко налагоджений процес обміну даними. Завдяки цьому 44 тисячі клієнтів компанії вчасно отримують державну допомогу.

Для щомісячної виплати пільг або субсидій «Львівгаз збут»:

  • впродовж місяця опрацьовує інформацію УСЗН про облікові записи пільговиків/субсидіантів, для коректного відображення інформації для «Ощадбанку»;
  • щомісяця до 13 числа надає відповідь на запит «Ощадбанку» щодо нарахованих сум платежів та заборгованості отримувачів пільг та субсидій з безготівковою формою;
  • щомісяця до 25 числа повідомляє УСЗН про ціну газу;
  • надає інформацію про споживачів, які змінили постачальника (стали клієнтами газзбуту) для коректного нарахування та виплати безготівкової форми пільг/субсидії.

«Клієнтам ТОВ «Львівгаз збут» не потрібно особисто відвідувати місцеві відділи соцзахисту, щоб повідомити про приєднання чи повернення до нашої постачальної компанії. Також не потрібно щомісяця повідомляти про ціну газу. Всю необхідну інформацію підрозділи УСЗН отримують від нашої компанії», – розповів директор ТОВ «Львівгаз збут» Павло Майк.

Також «Львівгаз збут» регулярно надає відомості про наявність у клієнтів, що отримують державну допомогу, простроченої понад три місяці заборгованості з оплати послуг.

«На сьогоднішній день 20% пільговиків та субсидіантів мають борг за спожитий газ на загальну суму 6,1 мільйона гривень. А отже 8500 боржників ризикують втратити допомогу від держави. Щоб цього не сталось, радимо вчасно сплачувати рахунки за газ», – поінформував Павло Майк.

Важливо! Субсидію можуть відмінити, якщо заборгувати оплату комунальних послуг за 3 місяці на суму, що перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів (340 гривень). Споживачеві доведеться знову оформлювати субсидію, надавши документи, що підтверджують погашення заборгованості, яка виникла за період отримання допомоги від держави.

прес-служба “Львівгаз збут”

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.