Головна / Про великі підприємства / Заступник голови ОДА Андрій Годик ознайомився із роботою ДП «Львівугілля»

Заступник голови ОДА Андрій Годик ознайомився із роботою ДП «Львівугілля»

Сьогодні, 13 травня, перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик перебуває із робочим візитом на Сокальщині. В межах візиту він ознайомився із роботою ДП «Львівугілля» та зустрівся із представниками підприємства та профспілок.

Відтак, під час зустрічі обговорили актуальні питання вугільної галузі, зокрема заборгованості із заробітної плати, питання роботи шахт ДП «Львівугілля», в тому числі в частині модернізації.

«Проблематика вугільної галузі одне з основних завдань департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА. Сподіваюсь на співпрацю в даному напрямку», – зазначив він.

Також Андрій Годик представив присутнім нового керівника департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА Богдана Кейвана.

Довідково. 

ДП «Львіввугі́лля» — державне підприємство вугільної промисловості України.

Створене шляхом поділу виробничого об’єднання «Укрзахідвугілля» на два об’єднання: «Львіввугілля» і «Волиньвугілля». До складу ДП «Львіввугілля» входить 6 працюючих шахт – «Великомостівська», «Межирічанська», «Відродження», «Лісова», «Степова», «Червоноградська» та 15 допоміжних підприємств. Всього 21 відокремлений підрозділ. Чисельність працівників ДП «Львіввугілля» станом на початок 2020 року складає близько 7,5 тис осіб.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

17 − eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!