Головна / Про великі підприємства / Безпека – понад усе

Безпека – понад усе

На шахті "Червоноградська" відбулася комплексна перевірка стану промислової безпеки та охорони праці.

Під час перевірки гірничо-технічними інспекторами Західної МДІН у вугільній промисловості проведено 38 маршрутних обстежень підземних гірничих виробок та поверхневих об'єктів шахти. Серед позитиву перевіряючі загалом відзначили, що на "Червоноградській" всі виробки приствольного двору побілені та належним чином освітлені, не виявлено порушень пило-газового режиму та електровибухобезпеки обладнання і завершено ремонт будівлі матеріального складу, яка протягом багатьох років перебувала в неналежному стані. Взірцевий порядок на дільниці конвеєрного транспорту: усі конвеєри – у задовільному стані.

На копальні побував начальник теруправління Держгірпромнагляду у Львівській області Юрій Царик. Ознайомившись з ходом комплексної перевірки, він детально проаналізував функціонування на шахті системи УТАС, системи управління виробництвом і охороною праці (СУВОП) та нарядної системи.

Також перевірено готовність персоналу шахти "Червоноградська" до дій в аварійних ситуаціях. Проводив навчальну тривогу технічний директор – перший заступник генерального директора ДП "Львіввугілля" Олег Акімов, контролювали дії персоналу його заступник з протиаварійного захисту Сергій Руденко, начальник Західної державної міжрегіональної гірничої технічної інспекції у вугільній промисловості Володимир Юрків, командир Львівсько-Волинського ВГРЗ Ігор Яворський. За діями працівників "Червоноградської" спостерігали головні інженери та диспетчери решти вугільних підприємств. О 10 год. 23 хв. диспетчер Олександр Цимбалов отримав ввідні дані: у 562 конвеєрному штреку сталося займання кабелю та газового суфляру, горить затяжка. Негайно викликано гірничорятувальників. У шахті на момент аварії перебував 201 працівник. Сім з них – на аварійній дільниці. Члени ДГК шахти приступили до виводу людей на струмінь свіжого повітря. Два взводи ВГРЗ спустилися у шахту, розпочали евакуацію людей та гасіння умовної пожежі. Головний інженер "Червоноградської" Олександр Жирій, керуючись планом ліквідації аварій, координував дії служб шахти. Об 11 год. 33 хв. умовну пожежу було ліквідовано.

На підсумковій нараді за результатами комплексної перевірки стан охорони праці на шахті "Червоноградська" визнано задовільним.

Валерій СОКОЛОВСЬКИЙ,
заступник генерального директора з охорони праці
ДП "Львіввугілля".

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

fifteen − 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!