Про великі підприємства

Біля лікарні на вул. Пилипа Орлика у Львові облаштовують парковку та хідник-“серпантин” для маломобільних груп населення 

У рамках реконструкції вул. Пилипа Орлика тривають активні роботи біля дитячої лікарні, де облаштовують доріжку-“серпантин” для маломобільних груп населення, а також велику парковку

Минулого року на схилі біля медзакладу, де тривають дані роботи, замість старої доріжки проклали новий хідник зі сходинками. Протяжність збудованого тротуару – близько 120 м.

Зараз на даній ділянці облаштовують доріжку-“серпантин” для маломобільних груп населення загальною протяжністю близько 420 м. Залишається замостити відрізок даного хідника довжиною понад 100 м, де влаштовано заїзд з вул. Пилипа Орлика до медзакладу.

Біля підніжжя схилу триває облаштування парковки на понад 60 машин. У суботу, 10 червня, підрядна організація уклала перший шар асфальту. Найближчими днями постелять фінішний шар покриття.

Що стосується самого схилу – потрібно завершити роботи з формування ландшафту, а також провести озеленення, зокрема висадити дерева у кількості близько 50 шт.

На фінішній прямій монтаж опор освітлення – наразі встановлено 26 опор із 33. Ще залишається облаштувати 20 лавок з смітниками на схилі вздовж доріжки-“серпантину” з тактильною плиткою, а також встановити поручні.

Голос Сокальщини на GoogleNews