Про великі підприємства

Більше 150 представників меблевих компаній стали учасниками Всеукраїнської меблевої конференції у Львові

У Львові відбулась найбільша меблева подія – Всеукраїнська меблева конференція FURNICON LVIV приурочена року діяльності Львівського меблевого кластеру. Учасниками конференції стали більше 150 представників меблевих компаній з цілої України. Вчора учасники слухали панельні дискусії щодо нових проєктів та актуальні грантові можливості для меблевих компаній, а сьогодні – відвідали меблеві виробництва.

Вчора, у рамках FURNICON відбулась панельна дискусія щодо інноваційного освітнього проєкту «Школа мебляра: конструктор-дизайнер та оббивальник», який спільно реалізовує департамент економічного розвитку Львівської міської ради з Львівським меблевим кластером.

«Ми презентували реалізацію проєкту, розповіли про передумови його створення, плани щодо масштабування та ділились досвідом з учасниками конференції. Наш спільний проєкт викликав захоплення серед присутніх. Адже його мета – підсилення кадрового потенціалу підприємств та популяризація робітничих професій і ми стрімко разом рухаємось вперед», – розповіла Інна Свистун, директорка департаменту економічного розвитку ЛМР.

Завантажити фото
Також представниця «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» Наталія Табака та Олексій Кушнір, Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України», презентували актуальні грантові можливості для меблевих компаній і розповіли про успішні кейси попередніх грантових програм.

«Офлайн зустрічі в бізнесі – це не лише можливість обговорити актуальні питання та знайти спільні шляхи розв’язання проблем, але й важливий інструмент для встановлення довгострокових партнерських відносин та обміну цінним досвідом», – наголошує Володимир Патіс, президент Української Асоціації Меблевиків.

Відзначимо, що конференція приурочена року діяльності Львівського меблевого кластеру.

«Один рік – це не багато, але в умовах війни, то, мабуть, треба помножити на три. Та ми на правильному шляху. Коли більшість бізнесів закривалися, зливалися, емігрували – ми об’єдналися і народили нове дитя. За перший рік діяльності стартував інноваційний освітній проєкт «Школа мебляра: конструктор-дизайнер та оббивальник» – пишаюся цим. Так, це потребує багато особистого часу, але передавати досвід, навчати і зрощувати нові кадри також дуже важливо. Ми даємо цю можливість і тішимося, що маємо результати.

Дякую всім партнерам за співпрацю. Дякую ЗСУ за можливість підтримувати та розвивати економіку нашого міста», – наголосив Андрій Манджала, виконавчий директор Львівського меблевого кластеру.

Сьогодні, в рамках другого дня Всеукраїнської конференції FURNICON, учасники відвідали 4 меблевих компанії – WoWin, Brand Roomio, Varenycia Group та Меблевий парк.

Голос Сокальщини на GoogleNews