Про великі підприємства

Борокський спиртзавод продали за понад 55 мільйонів гривень компанії з Києва

Борокський спиртовий завод, розташований у Сокальському районі, продали приватному інвесторові за 55,11 млн грн. Аукціон від Регіонального відділення Фонду держмайна України відбувся 29 грудня в електронній системі «Prozorro. Продажі».

Про це повідомляє Голос Сокальщини з посиланням прес-службу Фонду держмайна України.

Стартова ціна лота становила 13,248 млн гривень

У торгах взяли участь три компанії з Києва – «Фінансова компанія Авіор», «СКН «Сучасна комерційна нерухомість» та «Компанія «Клімат плюс», яка стала переможцем. Під час аукціону вартість заводу зросла у 4,2 рази – з 13,2 млн грн до 55,11 млн грн.

Власник отримає окреме майно Борокського місця провадження діяльності та зберігання спирту держпідприємства «Укрспирт», розташоване у с. Борок та смт. Жвирка Сокальського району.

Об’єкт розташований на 7,59 га в c.Борок.

Добова потужність виробництва – 1,44 тис. дал етилового спирту

Рік заснування – 1908-й, модернізації – 2012-й. Виробництво на ньому тимчасово призупинено.

Згідно держреєстру, власником зареєстрованого в 2013 році зі статутним капіталом 5 тис. грн “Компанії Клімат Плюс” виступає її директор Анатолій Кузько з Києва.

До 1 липня 2021 року новий власник має зберегти головний напрям діяльності заводу – виготовлення ректифікованого етилового спирту та не менше ніж 70% від чинної кількості працівників на виробництві.

Переможець торгів – «Компанія «Клімат плюс» – зареєстрована в Києві, статутний капітал 5 тис. грн. Як йдеться в портфоліо компанії в системі YouControl, її власником та директором є киянин Анатолій Кузько. Види діяльності – будівництво житлових і нежитлових будівель, неспеціалізована оптова торгівля, електромонтажні роботи, монтаж водопровідних мереж та систем опалення.

Нагадаємо, на першому етапі приватизації на аукціони будуть виставлені 30 спиртових заводів, які входять до складу державного підприємства «Укрспирт».

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.