Про великі підприємства

Львіввугілля: відмови Держгеонадр у продовженні дозволу на видобуток вугілля можна оцінювати як непрофесійні або корупційні дії

Позиція ДП «Львіввугілля» така: відмови Держгеонадр у продовженні дозволу можна оцінювати як непрофесійні дії або ж дії, які можуть мати  корупційну складову

Повернення втретє пакету документів на продовження дії дозволу, затримка в продовженні дозволу на користування надрами  Дердгеонадра є незаконними. Зауваження Мінприроди можливо внести в особливі умови продовженного  дозволу та надати термін для їх виконання. Цього Держгеонадрами не було зроблено з незрозумілих причин.

У законодавчому полі продовження строку дії спецдозволу № 3685 від 09.12.2005 р. є єдино можливим способом забезпечення роботи шахти «Степова» на даний час та і в майбутньому для видобутку вугілля з метою безперешкодного проходження осінньо-зимового опалювального сезону та забезпечення споживачів теплом і електроенергією, а також реалізації стратегічних завдань, визначених для підприємств вугільної галузі Урядом України.

Відстоювання законних прав на продовження спецдозволу  користування надрами для шахти «Степова» у суді може тривати місяцями. Залишаються питання: а що робити понад тисячі гірників шахти, допоки триває бюрократична тяганина?

Чому, працюючи на державному підприємстві, шахтарі змушені відвойовувати право на працю? Що переможе: здоровий ґлузд чи бюрократичний зашморг?

прес-служба Львіввугілля

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.