Про великі підприємства

Через блокування рахунків ДП “Львіввугілля” не можуть надійти кошті на зарплату гірникам

Сьогодні 10 грудня 2021 року о 14:00, за поданням керівництва Західного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків, заблоковано всі розрахункові рахунки відокремлених підрозділів ДП «Львіввугілля» шляхом виставлення інкасових доручень. Списання коштів проходить в автоматичному режимі.

Про це повідомила прес-служба ДП Львіввугілля – такі дії податкової служби не підлягають оскарженню.

На сьогодні очікувалося надходження коштів від ПАТ «Центренерго». У зв’язку з блокуванням рахунків ПАТ «Центренерго» не може випустити кошти для ДП «Львіввугілля» на виплату зарплати шахтарям.

Адміністрація і шахтарські профспілки повідомили про цю кричущу ситуацію Міненерго, Львівську облдержадміністрацію, правоохоронні органи, прокуратуру.

Нагадаємо, що вчора гірники ДП «Львіввугілля» тимчасово зупинили попереджувальну акцію протесту на МПП “Рава-Руська” з вимогою виплатити зарплату. Про це написав на своїй сторінці Михайло Волинець. За його словами, шахтарі визначаться з подальшою стратегією дій. Не виключають, що повністю перекриють доступ до митниці у разі, якщо влада не відреагує на їхні (що важливо) законні вимоги – виплатити зароблені гроші.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.