Про великі підприємства

Через борг тепловиків Червонограда та Сокаля за газ теплопостачання у містах під загрозою зриву

Тепловики Червонограда боргують за доставку газу 6 мільйонів гривень. Газопо-стачання під загрозою зриву

Станом на 24 листопада борг підприємств теплоенергетики за розподіл газу перед АТ «Львівгаз» становить близько 6 мільйонів гривень. Ситуацію із заборгованістю в Червоноградському районі газовики називають критичною – новину повідомляє прес-служба компанії.

2 підприємства ТКЕ в Червоноградському районі – Червоноградтеплокомуненерго та Сокальтeплокомунeнeрго – мають заборгованість за розподіл газу перед АТ «Львівгаз».

«Ситуація з оплатою за доставку газу у Червоноградському районі є критичною. Ми неодноразово зверталися до підприємства теплоенергетики Червоноградського району, інформуючи про необхідність погасити борг в найкоротші терміни та дотримуватись підпи-саних договорів розтермінування боргу. Проте сума заборгованості росте. Тому в разі несплати до кінця року боргу, у нас не залишиться вибору і ми змушені будемо припинити газопостачання боржникам-підприємствам», – розповів Олег Вінцюк, комерційний директор АТ «Львівгаз».

Невчасні розрахунки за доставку газу впливають на безпеку та стабільність газопостачання, проведення планових ремонтних робіт, та реконструкцію мереж.

Як повідомили в компанії Львівгаз, початок опалювального сезону був під загрозою через великі борги підприємств. Для вирішення питання АТ «Львівгаз» проводив зустрічі з представниками теплопостачальних підприємств Червоноградського району та пропонував варіанти усунення проблеми.

У зв’язку з великою сумою боргу, газовики змушені подавати на боржників до суду. Діючи в межах чинного законодавства, АТ «Львівгаз» вже готує позовні вимоги до боржників.

65993924
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.