Головна / Про великі підприємства / Чи стане робота шахт регіону стабільною?

Чи стане робота шахт регіону стабільною?

Відбулося засідання Президії територіального комітету Львівської територіальної організації ПВПУ. На порядку денному – звіт про виконання профспілкового бюджету по територіальній організації за 2011 рік , розглянуто проект кошторису профбюджету на 2012-ий. Головний бухгалтер теркому Лідія Коваленко зачитала довідку  підсумків про використання коштів профбюджету профкомами за результатами річних звітів первинних профспілкових організацій за 2011 р.

Заступник голови Львівської ТОППВПУ Антін Прокопик інформував про підготовку до IV Пленуму теркому ЛТОППВПУ, який відбудеться 14 лютого 2012 року в актовому залі ОЛК «Ровесник». Присутні обговорили критичну ситуацію, яка склалася  сьогодні в ДП «Львіввугілля», що може призвести до зупинки роботи держпідприємства.

Прийнято рішення скерувати листа голові Львівської ОДА Михайлу Костюку про термінову зустріч 17 січня  2012 р. з адміністрацією ДП «Львіввугілля», керівниками шахт регіону та профспілковим активом для вирішення питання стабільної роботи шахт регіону, збереження робочих місць та зниження напруги. Відповіді не було. Тому, президія теркому ЛТОППВПУ прийняла рішення ініціювати проведення 15 лютого 2012 р. акції протесту біля будівлі Львівської облдержадміністрації. В газеті «Шахтар України» вирішено  надрукувати відкритий лист Міністру енергетики і вугільної промисловості Юрію Бойку .

Любов МЕЛЬНИЧУК
(пpес-служба Львівської Укрвуглепрофспілки).

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

fifteen + 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!