Про великі підприємства

Датський текстиль просить громаду міста Сокаля розширити територію підприємства

ДП Датський текстиль направив листа Сокальській міській раді про необхідність розширення своїх потужностей.

Директор підприємства Йорген Седерхолм розпочав з подяки :

Від імені Дочірнього підприємства «датський текстиль» дозвольте висловити нашу повагу до Вас і подякувати за плідну співпрацю між міською адміністрацією та нашою компанією.

«Датський текстиль» динамічно збільшує виробничі потужності протягом усього періоду роботи в Україні. Ми нещодавно закінчили розширення в’язальної дільниці, зараз проводимо розширення дільниць виготовлення тканини та швейного виробництва. Перед офіційним затвердженням кожного проекту ми здійснюємо пайові внески до інфраструктури міста Сокаля. Щоб забезпечити основу для дальшого розвитку, ми повідомляємо про нашу зацікавленість у придбанні земельної ділянки, що межує з нашою територією.

Деякі громадяни Сокаля висловлюють свою стурбованість з приводу диму, що іноді з’являється на підприємстві. Щоб уникнути спекуляцій та непорозумінь, ми б хотіли описати цю ситуацію:

Технологія виробництва тканини передбачає, що певні види полотен піддаються попередній фіксації для міцності тканини, яка потім потрапляє до споживача. Процес попередньої фіксації відбувається при подачі пари та обробці при температурі вище 200” С. При попередній фіксації тканини виділяється прозорий видимий дим з вихлопних труб. Дим нешкідливий, але може мати певний запах, що дає основу для побоювань і чуток.

Щоб вирішити цю проблему, ми прийняли міри :

1. Ми впровадили нові види волокон та процеси, які суттєво зменшать проблему диму. Новий процес не потребує фіксації при високій температурі.

2. Ми поміняли старі димарі на нові, щоб усунути пил і сажу. Ми також обладнали їх конденсатними очисниками. Вартість проекту – 2,0 млн грн

3. Ми модернізувапи вентиляційні системи та інвестували у цей проект 4,5 млн грн.

4. Обладнання, яке раніше використовувалося для процесів фіксації в Данії, замінено новими сучасними енергозберігаючими модулями для обробки тканин.

Ми переконані, що ми значно зменшимо цю проблему, коли повністю реалізуємо нову програму протягом наступних 6 місяців, і дим з виробництва не буде дратувати мешканців прилеглих територій.

З повагою,

Йорген Седерхолм, директор ДП Датський текстиль

Сокальська міська рада

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.