Про великі підприємства

Депутати Сокальської районної ради звернулися до очільників країни та області з проханням внести змiни до Закону України «Про відновлення платоспроможностi державних вугледобувних пiдприємств»

Депутати Сокальської районної ради звернулися до очільників країни та області із проханням внести змiни до Закону України «Про відновлення платоспроможностi державних вугледобувних пiдприємств» щодо продовження терміну строку його дії до 1 сiчня 2022 року, реструктурувати заборгованостi та списання пенi i штрафiв державних вуглевидобувних пiдприємств з Єдиного соцiального внеску i страхових внесків, а також виплатити працівникам ДП «Львiввугiлля» заробiтну плату за червень. Зазначимо, що наразі вже виплачено понад 50%.

Зачитали і прийняли звернення під час останньої позачергової сесії Сокальської райради. Автором проекту-рішення став депутат Олег Солодяк. Нагальність у його прийнятті полягає у тому, що строк дії мораторію на банкрутства вугледобувних підприємств закінчується вже 1 січня 2019 року.

По закінченню терміну дії цього закону можуть початися масові протести, шахтарям не виплачуватимуть заробітну плату і в результаті ДП «Львіввугілля» може закритися, а також накладатиметься арешт на кредит обсягом 1 млрд гривень на переоснащення виробництва. Додамо, що зараз борг ДП «Львiввугiлля» зi штрафiв i пені зi сплати ЄСВ складає понад 277 млн. грн., штрафи i пені Пенсiйного фонду України більше 1 млн. грн., вiдшкодування пільгових пенсiй 66 млн. 901тис. грн. Крiм того, є заборгованiсть – недоїмка з єдиного соцiального внеску, на яку нараховуються штрафнi санкцiї.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.