Про великі підприємства

Для ДП “Львіввугілля” на сьогодні найболючішими питаннями є заборгованість із заробітної плати

Для ДП «Львіввугілля» сьогодні найболючішими питаннями є заборгованість із заробітної плати, пошук напрямків реалізації вугільної продукції та стан розрахунків за реалізоване вугілля.

Саме ці питання т.в.о. генерального директора ДП «Львіввугілля» Олег Акімов підняв на зустрічі з першим заступником голови ЛОДА Ростиславом Замлинським.

В ході обговорення була напрацьована спільна позиція, Ростислав Теодозійович готовий надати всю необхідну підтримку для вирішення даних питань.

Цього ж дня, в ДП «Львіввугілля» на спільній нараді з шахтарськими профспілками за участі народного депутата України, голови підкомітету з питань вугільної промисловості Комітету Верховної Ради України з питань ПЕК Михайла Бондара та директорів шахт Олег Акімов обговорив ті ж питання. Представники шахтарських профспілок погодилися, що проблеми, які стоять перед держпідприємством, можна вирішити лише у Києві.

Завтра, 7 травня на нараді у Міненерговугілля під головуванням Міністра Ігоря Насалика, за участю генеральних директорів вугільних підприємств державного сектора, йтиметься про виплату заробітної плати гірникам, використання бюджетних коштів на технічне переоснащення державних шахт та стан реалізації вугільної продукції, перший керівник ДП «Львіввугілля» в черговий раз підніме усі ці проблемні питання.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.