Про великі підприємства

На Яворівщині сотні працівників фірми з іноземними інвестиціями отримали часткову допомогу з часткового безробіття

Допомога з часткового безробіття для сотні працівників фірми з іноземними інвестиціями стала приємною несподіванкою

Неподалік Яворова у смт. Краковець з 2004 року функціонує підприємство з іноземними інвестиціями «Холгер Крістіансен Продакшн Україна» фірми «Холгер Крістіансен А/С» або ДП «ХКП-УА», що входить до групи компаній «Бош» (Німеччина). Начальник відділу кадрів підприємства Наталія Обедніна розповіла, що продукція, яка випускається на теренах області, експортується до Європи. Основний вид діяльності – регенерація (відновлення) електрообладнання, зокрема автомобільних стартерів.

«Наш трудовий колектив налічує 150 працівників різних професій. На виробництві в основному трудяться слюсарі механоскладальних робіт різного розряду, токарі, електрозварники, оператори тестерів, майстри з ремонту, а також складальники деталей, комірники тощо. Із початком карантинних заходів підприємство частково призупинило діяльність, постало питання: як зберегти кадри, адже у кожного працівника – діти, сім’я, родина».

Керівник кадрової служби стверджує, що у правилах підприємства – ретельно відслідковувати усі зміни в українському законодавстві, тримати, так би мовити, руку на пульсі подій і новин, що стосуються ведення бізнесу. Отож не дивно, що повз увагу керівництва не пройшла звістка про державну програму з виплати представникам малого і середнього бізнесу допомоги з часткового безробіття. Одначе спершу багато було знаків запитань.

«Ми не знали, чи будуть ці кошти оподатковуватися, хто ними конкретно може скористатися, які документи потрібно оформити, – продовжує розповідь пані Наталія. – Ясність внесли посадовці Яворівська районна філія Львівського ОЦЗ, зокрема начальник відділу взаємодії з роботодавцями Оксана Степанівна Прокопович. Саме вона оперативно поінформувала нас про те, що входить до пакету документів, які терміни подання клопотання і т. д. Проблемно було лише отримати довідку з податкової служби, а коли я і цей документ тримала в руках, то видавалося, що несу «шматок золота», – жартує співрозмовниця. І додає: «Наша фірма одна із перших на Яворівщині зібрала і подала документи для призначення державних коштів, звісно, отримали їх дуже швидко. За квітень і травень майже сто наших працівників уже одержали адресові їм кошти, а за червень ми лишень подали списки.

Виробничники раділи приємній несподіванці. Направду вони не вірили, що служба зайнятості покриє карантинні збитки. Адміністрація дочірного підприємства «Холгер Крістіансен Продакшн Україна» також радіє, що має такого надійного партнера як служба зайнятості, яка завжди готова підставити дружнє плече підтримки. Саме завдяки вчасним роз’ясненням працівників філії ми змогли скористатися державною програмою та зберегти робочі місця».

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.