Про великі підприємства

ДП “Датський текстиль” у Сокалі до кінця року планує відкрити ще 150 нових робочих місць для жителів Сокальщини

Сьогодні, 6 липня, відбулася робоча зустріч міського голови Сергія Касяна з генеральним директором ДП “Датський текстиль” Йоргеном Седерхолмом та керівником з виробничо-господарської роботи Ігорем Тріскою

Про це повідомили у Сокальській міській раді.

Це підприємство – бюджетоутворююче на території Сокальської міськради, нині тут працюють 950 осіб, вони щомісячно отримують стабільну заробітну плату, а міська рада – податкові відрахування у бюджет.

На початку зустрічі Йорген Седерхолм підтвердив, що в подальшому підприємство і надалі розвиватиметься, відкриватимуть нові цехи.

У цьому році створили 100 нових робочих місць, до кінця року планують відкрити ще 150 нових робочих місць для жителів Сокальщини та сусідніх громад. Під час робочої зустрічі керівники також обговорили питання перспектив розвитку МКП “Сокальводоканал”, генеральний директор пообіцяв допомогу для будівництва нових очисних споруд у Сокалі. Також Йорген Седерхолм задекларував підтримку “Датського текстилю” інвестиційним проєктам нашої громади, розвитку фізичної культури і спорту.
Міський голова висловив сподівання на плідну співпрацю між владою та дочірнім підприємством.

Голос Сокальщини на GoogleNews