Про великі підприємства

ДП “Львіввугілля” реорганізовується та приєднується до Державного підприємства “Національна вугільна компанія”

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 06.12.2017 № 1019-р прийнято рішення про створення державного підприємства «Національна вугільна компанія».

Наказом Міненерговугілля України від 17.05.2018 № 260 створено Державне підприємство «Національна вугільна компанія».

Міністерством енергетики та вугільної промисловості України  виданий наказ від 07.11.2018р. № 559 “Про реорганізацію ДП “Львіввугілля”, в якому вказано реорганізувати Державне підприємство “Львіввугілля” шляхом приєднання до Державного підприємства “Національна вугільна компанія”.

Цим наказом утворена комісія з реорганізації ДП “Львіввугілля”, затверджений план заходів з реорганізації ДП “Львіввугілля” .

На виконання наказу Міненерговугілля України  № 559 17 січня 2019р. було внесено в Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб та громадських формувань запис про реорганізацію ДП “Львіввугілля” шляхом приєднання до ДП “Національна вугільна компанія” і встановлені строки  для заявлення вимог кредиторів до 18.03.2019р. Це відображено у порталі електронних сервісів, електронному Бюлетені державної реєстрації.

Таким чином,  ДП “Львіввугілля” з 17 січня 2019 перебуває в стані припинення.

Прес-служба ДП “Львіввугілля”

В Додатку до Наказу ми можемо прочитати про План заходів з реорганізації Державного підприємства «Львіввугілля» :

  1. Повідомити державного реєстратора про рішення щодо реорганізації юридичної особи та подати в установленому законодавством порядку належні документи для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР) відповідних записів.
  2. Установити строки для заявлення вимог кредиторами протягом двох місяців після оприлюднення інформації про реорганізацію підприємства.
  3. Узгодити реорганізацію з відповідним органом державної фіскальної служби.
  4. Попередити працівників Державного підприємства «Львіввугілля» (далі– ДП «Львіввугілля») про зміну підпорядкованості у зв’язку з реорганізацією шляхом приєднання та забезпечити дотримання їх соціально-правових гарантій у порядку та на умовах, визначених чинним законодавством.
  5. Здійснити інвентаризацію майна, а також інших статей балансу, в тому числі дебіторської та кредиторської заборгованості, і за її результатами скласти передавальний акт, який в строк до 14.01.2019, але не раніше закінчення строку для пред’явлення вимог кредиторами, з висновками комісії подати Міненерговугілля на затвердження.
  6. Передати, а керівнику Державного підприємства «Національна вугільна компанія» прийняти на баланс активи та пасиви ДП «Львіввугілля» відповідно до передавального акта.
  7. Вжити інших заходів для завершення процесу реорганізації підприємства відповідно до чинного законодавства.
  8. Надати до Департаменту корпоративних та майнових відносин Міненерговугілля відповідні підтверджувальні документи про вилучення ДП «Львіввугілля» з ЄДР у триденний термін після внесення записів до ЄДР.
  9. Інформувати до 10 числа кожного місяця, наступного за звітним, Департамент корпоративних та майнових відносин Міненерговугілля про стан виконання цього наказу.
  10. Завершити до 30.04.2019 заходи з реорганізації ДП «Львіввугілля».

Зауважимо, що в додатку №1 про Склад комісії з реорганізації ДП «Львіввугілля» з 9 членів комісії (в тому числі керівник) лиш двоє – не працівники компаніїї Львіввугілля.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.