Головна / Про великі підприємства / У ДП “Львіввугілля” закуплять світильників на суму 3,74 млн грн

У ДП “Львіввугілля” закуплять світильників на суму 3,74 млн грн

Державне підприємство «Львіввугілля» за результатами відкритих торгів замовило світильників на 3,74 млн грн у ТОВ «А.С. Груп». Про це стало відомо із договору, опублікованого на порталі Prozorro, пишуть “Наші гроші”.

Загалом замовили 2780 світильників  – «світильник шахтний головний акумуляторний СГО-1» по 1345,56 грн кожен.

Свої пропозиції на торги подало чотири компанії, втім лише дві допустили до аукціону. Так, ТОВ «НВО «Червоний металіст» не подало копію ТУ, оскільки пропонувало еквівалент, а ТОВ «НВО «Світло шахтаря» взагалі не завантажило у систему жодного документа.

Таким чином конкурентом «А.С. Груп» виступало лише ТОВ «Форма Трейд». Обидві компанії подали на торги документи, які свідчать, що вони є дилерами харківського ТОВ «Смарткомплект».

Власником київського «А.С. Груп» є 33-річний Сергій Чубуков з Харкова. Раніше його партнером по фірмі був Роман Бабяк. Ще у 2016 році, згідно з даними YouControl, Чубуков був співвласником фірми-конкурента на цих торгах – «Форма Трейд» спільно з тим же Романом Бабяком та Олександром Феніним. Фенін, до речі, раніше входив до числа засновників фірми-виробника світильників «Смарткомплект».

У «А.С. Груп» та «Форма Трейд» були не тільки спільні власники, а й номер телефону – (057) 7640794, свідчать дані реєстру.

Нині «Форма Трейд» належить 32-річній Тамарі Тітовій з села Рівчак-Степанівка Чернігівської області.

З початку року ТОВ «А.С. Груп» зібрало замовлень на понад 15 млн грн від залізниць, «Київпастрансу» та «Київського метрополітену».

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

1 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!