Про великі підприємства

ДП «Львіввугілля» замовило насоси на понад 16 мільйонів гривень у фірми 23-річної киянки

За результатами відкритих торгів вартість шістьох насосних станцій у ТзОВ «Ланс Груп», яке належить молодій киянці становить близько 16 млн 400 тисяч грн. Єдиним конкурентом товариства було «ПромЕлектро-Київ» з пропозицією на пів % дорожчою.

Обидві фірми пропонували насосні станції виробництва «Новгородського гідро-механічного заводу» міста Торецьк, надавши тендерному комітетові листи про представництво, видані заводом з різницею в кілька днів.

Як повідомляє джерело вартість однієї насосної станції становитиме 2 млн 730 тисяч грн. Про це повідомило антикорупційне видання «Наші гроші.Львів» з посиланням на сайт публічних закупівель Prozorro. Як раніше вже повідомлялося у 2014 році ДП «Львіввугілля» купувало такі ж насосні станції по 1 млн 300 тисяч грн.

У серпні минулого року ДП «СелидівВугілля» до прикладу, замовило їх у вже згаданого виробника «Новгородський гідро-механічний завод» по 1 млн 900 тисяч грн. Зазначимо, ТзОВ «Ланс Груп» було створене в 2015 році.

Компанія перемагала виключно на торгах ДП «Львіввугілля» від якого вже отримала замовлень на понад 20 млн грн. В Prozorro відсутні документи, які б підтверджували наявність матеріально-технічної бази у фірми. Статутний капітал «Ланс Груп» становить лише 1 тисяча грн, а його власницею та директоркою є 23-річна мешканка Києва Вікторія Тодчук.

До неї власником був мешканець села Свинарка Черкаської області Сергій Кутний. Також людина з таким же ініціалами Вікторія Тодчук – є директоркою та власницею ТзОВ «Сінекс-Трейдінг» створеного п’ять місяців тому.

Сокаль FM

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.