Головна / Про великі підприємства / Геологорозвідувальна експедиція ДП Львіввугілля відсвяткувала 70-ти річчя

Геологорозвідувальна експедиція ДП Львіввугілля відсвяткувала 70-ти річчя

У відокремленому підрозділі «Геологорозвідувальна експедиція» ДП «Львіввугілля» відбулося відзначення видатної дати – 70 років. Колектив підприємства та його керівництво привітали заступник технічного директора ДП «Львіввугілля», Герой України Сергій Руденко, головний геолог держпідприємства Володимир Лазар та голова Львівської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості України Олег Турчин.

Сергій Руденко від імені т.в.о. генерального директора Олега Акімова та багатотисячного колективу гірників ДП «Львіввугілля» передав колективу Геологорозвідувальної експедиції вітальну телеграму з нагоди визначної дати для підприємства. У привітанні йшлося про важливість геологорозвідки для шахт Львівського вугільного басейну, як у минулому так і в майбутньому. За багаторічну працю та добросовісне виконання обов’язків було вручено відзнаку ДП «Львіввугілля» «Свята Великомучениця Варвара» та нагрудний знак «Шахтар Галичини».

З привітальним словом до присутніх звернувся голова ЛТО ППВПУ Олег Турчин та побажав кожному працівнику професійних досягнень, мирного неба, злагоди та добробуту у родинах, а підприємству – розвитку та процвітання. Він вручив грамоти кращим працівникам. Звичайно, не обійшлося у цей день й без вшанування ветеранів експедиції, які десятиріччя свого життя присвятили геологорозвідці.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

6 + 12 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!