Про великі підприємства

Гірники провели акцію протесту у Львові через невиплату заробітної плати

На підтримку шахтарів зі Сходу, 1 та 2 листопада, гірники Червонограда мали перекривати трасу Львів-Рава-Руська. Проте, як розповіла Радіо «Сокаль» в.о. начальника інформаційного забезпечення ДП «Львіввугілля» Марина Громик, шахтарі вирішили провести ще масштабнішу акцію і в п’ятницю, 2 листопада, вирушили з протестом у Львів.

Розпочалася акція о 10 год. ранку біля готелю «Львів». Пішою ходою майже 300 гірників відправилися до Львівської ОДА. Там почався мітинг з гуркоту шахтарських касок і вигуків «слава шахтарській праці!», «слава Україні!».

Голова Львівської ОДА заслухав всі вимоги і сказав, що стовідсотково підтримує шахтарів. Адже кілька років тому, коли вугільники протестували, вони не заробляли на себе, а зараз ДП «Львіввугілля» працює стабільно і є повністю самоокупним. Кошти є, але їх не віддають. Це неправильно. Після виступу до голови Львівської ОДА піднялися голова незалежної профспілки гріників міста Червоноград  Віталій Оніжук і голова Львівської тер. орг-ції профспілки вугільників Олег Турчин і т.в.о. ген директора ДП «Львіввугілля» Олег Акімов, який також долучився до акції. В кабінеті напрацьовувалися шляхи вирішення, телефонували до керівництва країни і направили до Президента і Прем’єр-Міністра України вимоги.

Питання залишається відкритим і червоноградські шахтарі чекатимуть відповідей. Цим і закінчилася акція, тепер чекають на реакцію перших осіб держави і щиро вірять, що зарплата видаватиметься вчасно і в повному обсязі. Для подальших добрих результатів вони вже повернулися до роботи.

Фото: ZIK.

Голос Сокальщини на GoogleNews