Про великі підприємства

Громадяни мають спрощений доступ до адміністративних послуг через пошту

УДППЗ "Укрпошта", за підтримки Кабінету Міністрів України, з жовтня 2012 року запровадила проект "Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту". Реалізація проекту, на виконання вимог Закону України "Про адміністративні послуги", через пошту передбачає виконання національним оператором поштового зв'язку по Сокальському району таких функцій: інформування населення про можливість доставки документів для надання (отримання) адміністративних послуг через відділення поштового зв'язку та про необхідний перелік документів для отримання таких послуг; приймання та пересилання документів від заявника до суб'єктів надання адміністративних послуг; отримання рішення суб'єкта надання адміністративних послуг; видача (доставка) рішення заявнику; надання додаткових послуг (факс, ксерокопіювання, ламінування), приймання оплати послуг поштовим переказом (за потреби) та інших.

Виконання поштою окремих функцій надання адміністративних послуг дасть змогу вирішити питання наближення цих послуг до населення та суттєво зменшить навантаження на органи виконавчої влади. З метою реалізації в Сокальському районі проекту "Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту", затверджено Регламент взаємодії між Центром поштового зв'язку №7 Львівської дирекції УДППЗ "Укрпошта" та Сокальською районною державною адміністрацією щодо забезпечення спрощеного доступу громадян, суб'єктів господарювання до адміністративних послуг.

За наданням зазначених адміністративних послуг мешканцям району тепер не потрібно буде їхати в райцентр, витрачати свій час і гроші на проїзд, а просто  прийти в поштове відділення, заповнити необхідний пакет документів, відправити лист на замовлення та чекати відповідь у встановлений законом термін.

Наразі на Сокальщині діє Дозвільний центр, через який за принципом "єдиного вікна" підприємцям видається 100 % дозвільної документації. Це забезпечує своєчасне надання дозвільних документів. Сьогодні на Сокальщині спектр надання адміністративних послуг розширюється. Йде підготовка до відкриття Центру надання адміністративних послуг.

У рамках Регламенту про співробітництво райдержадміністрації та Центру поштового зв'язку №7(м. Червоноград) на базі поштових відділень будуть створені центри, які за принципом "єдиного вікна" надаватимуть населенню адміністративні та соціальні послуги.

Спеціалісти центрів послуг при відділеннях поштового зв'язку надаватимуть консультації громадянам щодо оформлення технологічних карток та заяв, формуватимуть пакет документів та надсилатимуть його до працівників райдержадміністрації, які відповідальні за надання адміністративних послуг. Після того у відділенні, з якого був надісланий запит, клієнт отримує необхідні документи  довідки, посвячення тощо.

Сьогодні на Львівщині стартував проект "Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту”. Він передбачає впровадження "єдиного вікна" в наданні адміністративних і соціальних послуг жителям Львівської області, в тому числі Сокальського району, через поштові відділення.

Пілотний проект "Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту" стане складовою частиною комплексної системи з надання адміністративних та соціальних послуг в регіоні. З відкриттям центрів з надання адміністративних та соціальних послуг на базі поштових відділень населення зможе отримувати ці послуги максимально близько до місця свого проживання.

Наразі у відділеннях "Укрпошти" можна буде отримати такі види послуг:

Управління Пенсійного фонду України в Сокальському районі Львівської області:

1. Видача свідоцтва про загальнообов'язкове державне соціальне страхування управління Пенсійного фонду України в Сокальському районі Львівської області.

2. Видача пенсійного посвідчення управління Пенсійного фонду України в Сокальському районі Львівської області.

Управління соціального захисту Сокальської районної державної адміністрації:

1. Державна допомога сім'ям з дітьми: призначення допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами; призначення допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку; призначення допомоги на дітей, які є під опікою чи піклуванням; призначення допомоги на дітей одиноким матерям.

2. Призначення та виплата допомоги на поховання інвалідам з дитинства та дітямінвалідам.

 Державний реєстратор:

1. Реєстрація юридичних осіб.

2. Реєстрація фізичних осібпідприємців.

3. Реєстрація змін до установчих документів та видача їх дублікатів.

4. Реєстрація змін до відомостей юридичних та фізичних осібпідприємців.

5. Реєстрація припинення фізичної особипідприємця.

6. Реєстрація припинення юридичної особи.

7. Реєстрація підтвердження відомостей про юридичну особу.

8. Видача довідок, витягів, виписок з єдиного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Відділ Держземагенства у Сокальському районі Львівської області:

1. Видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.
Відділ містобудування та архітектури Сокальської районної державної адміністрації:

1. Видача містобудівних умов та обмежень.

2. Видача будівельного паспорта забудови земельної ділянки.

Відділ сім'ї, молоді та спорту Сокальської районної державної адміністрації:

1. Видача посвідчення батьків багатодітної сім"ї та посвідчення дитини з багатодітної сім"ї.
Сокальське районне управління юстиції Львівської області:

1. Реєстрація громадської організації.

2. Реєстрація організацій роботодавців та їх об'єднання.

3. Реєстрація територіальних осередків та регіональних (місцевих) творчих спілок. Видача дублікатів свідоцтва про державну реєстрацію.

4. Видача дублікату свідоцтва про реєстрацію громадського об'єднання та/або статуту, у разі їх втрати.

5. Зміни до статуту громадського об'єднання.

6. Реєстрація громадського об'єднання шляхом повідомлення про створення (без статусу юридичної особи).

У поштових відділеннях, які від сьогодні розпочали надавати адміністративні та соціальні послуги за принципом "єдиного вікна", проведена реконструкція, встановлені інформаційні стенди з переліком адміністративних послуг, технологічними картками, зразками заяв, номерами довідкових телефонів, адресами вебсайтів.

Ірина РУДЕНКО,
державний адміністратор Дозвільного центру Сокальської РДА.

750809632
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.