Про великі підприємства

Гірники третьої зміни шахти “Лісова” ДП “Львіввугілля” відмовляються спускатися у шахту через заборгованість по зарплаті

Щойно мені стало відомо, що представники профспілок та адміністрації ДП “Львіввугілля” прийняли рішення не залишати будівлю Львівської обласної держадміністрації.

Вони хочуть отримати відповідь, коли нарешті буде погашена заборгованість із виплати заробітної плати. Губернатор Львівщини обіцяє зв’язатися з офісом Президента України та до 21:00 години поінформувати про те, коли буде вирішено питання по заробітній платі, а також про можливість зустрічі з президентом.

Про це Голосу Сокальщини повідомив Михайло Волинець.

Ситуація на державних шахтах досить вибухова. Акції протесту можуть розпочатися у всіх регіонах від сходу, де під землею вже розпочали протест гірники шахти “Гірська”, і до заходу.

Голос Сокальщини вже повідомляв про те, що профспілківці Львіввугілл повідоляли, що вкрай напружена ситуація у шахтарських колективах спонукає до дій. У підсумку за дорученням трудових колективів ЛТО ППВПУ та РО НПГУ м.Червонограда скерували звернення до Президента України Володимира Зеленського.

Як стало відомо щойно, гірники третьої зміни шахти “Лісова” ДП “Львіввугілля” відмовляються спускатися у шахту. Вимога у гірників єдина – погашення заборгованості з виплати зарплати.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 + twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.