Головна / Про великі підприємства / Інженерно-технічним працівникам шахти «Відродження» наголосили на необхідності дотримання техніки безпеки

Інженерно-технічним працівникам шахти «Відродження» наголосили на необхідності дотримання техніки безпеки

В рамках проведення підготовки шахт ДП «Львіввугілля» до осінньо-зимового періоду у ВП «Шахта «Відродження» заступник начальника відділу нагляду у вугільній промисловості управління гірничого нагляду ГУ Держпраці у Львівській області Василь Марцинюк провів чергову зустріч з інженерно-технічними працівниками енерго-механічної служби, а також з механіками основних дільниць копальні.

Під час цієї зустрічі він наголосив на неухильному дотриманні вимог нормативно-правових актів з охорони праці та техніки безпеки при веденні виробничої діяльності. У свою чергу механік дільниці шахтного транспорту Андрій Фарина розповів про безпечну експлуатацію локомотивів та обладнання підземних гаражів.

На завершення Василь Марцинюк нагадав, що у листопаді 2018 року ГУ Держпраці проведе планову перевірку дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та чинного законодавства по виробничих підрозділах ДП «Львіввугілля» – повідомили у ГУ Держпраці у Львівській області.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

19 + 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!