Головна / Про великі підприємства / ЙДЕМО В НОГУ З ЧАСОМ

ЙДЕМО В НОГУ З ЧАСОМ

Нині важко уявити життя без пошти, яка стала тією рятівною соломинкою, що зв’язує нас з навколишнім світом, допомагає  вирішувати повсякденні проблеми.  Адже  тут можна придбати газету чи передплатити її, відправити листа,  купити  листівку  чи конверта, оплатити за комунальні послуги, переказати гроші чи отримати їх, одержати пенсію… Недарма, у будьяку пору тут завжди людно.

Щодня 9 листонош поштового відділення  Сокаль1 приймають і обробляють кореспонденцію, доставляють передплатникам тисячі газет і журналів, приймають оплату за комунальні й інші послуги. Завдяки їм наші користувачі мають можливість скористатися, окрім основних, десятками додаткових видів послуг.

У  Сокальському відділенні поштового зв’язку працює молодий колектив, який трудиться, як злагоджений механізм, де кожен готовий прийти на допомогу колезі. Оператори поштового зв"язку та листоноші є обличчям нашого підприємства. Вони  головні  діючі  особи, які  йдуть до людей, спілкуються з ними. Люди похилого віку чекають на них з нетерпінням.  А  ті, не зважаючи на те, що за вікном  дощ, спека  чи мороз, приходять до них в оселі, щоб вислухати, допомогти написати листа дітям чи онукам, принести пенсію, газети, журнали, листи, необхідні ліки, товари першої необхідності…

У своїй роботі листоноші щодень зустрічаються з багатьма труднощами. Це  поламані або зовсім відсутні поштові скриньки, відсутні адреси на будинках, вказані на конвертах неповні адреси одержувачів. Однак поштарі роблять все для того, щоб люди вчасно отримували листи,  журнали, газети…  Добрим прикладом у роботі для молоді є Надія Чернюх, яка 22 роки працює листоношею Сокальського відділення поштового зв’язку. Ця жінка несе до кожної домівки частинку свого тепла і уваги. Вона знає кожного на своїй дільниці. Охоче спілкується з ними, вміє порадити, а коли треба й допомогти.  Адже робота працівника поштового зв’язку  це велике мистецтво знаходити  стежину до кожного людського серця.

Тепло відгукуються відвідувачі  й про ще одну працівницю  Ольгу Подпоріну, яка працює на підприємстві з 1995 року. Вона завжди привітна та усміхнена. Охоче порадить "свіжу" періодику, допоможе оформити передплату на періодичні видання. До речі, усі газети та журнали, яких тут велике різномаїття, гарно викладені.  Кидаються в око на полицях й кольорові буклети із  візерунками вишивок, узорами для в"язання, порадами як вирощувати квіти та овочі на клумбах та дачі, кросворди… Відвідувачі легко можуть зорінтуватися де що є, переглянути періодику та підібрати те, що подобається. Тут також можна придбати різні лотереї, купити конверти, листівки, відправити рекомендованого листа і придбати картки поповнень різних операторів мобільного зв’язку.  Багато  мешканців Сокаля купують газети, особливо у четверсуботу.

Відділення поштового зв"язку  Сокаль1 намагається йти в ногу з часом та конкурувати з різними приватними підприємствами. Нові технології та Інтернет дають змогу поштовим операторам підвищувати якість послуг і пропонувати нові.  Зручними для населення є терміновий електронний грошовий переказ, перекази з SMSповідомленнями, які дозволяють за годину отримати його у будьякому куточку України та отримати повідомлення про вручення. Віднедавна сокальці можуть скористатися новою послугою   відправити пріоритетне поштове відправлення, термін  пересилання якого тепер вдвічі коротший, ніж пересилання звичайного листа.  Для зручності пересилання посилок та письмової кореспонденції користувачі можуть придбати  різного розміру тару та широкий асортимент конвертів. Нині робота поштовиків акцентується на якісному наданні послуг поштового зв"язку. Цьому сприяє доброзичливе ставлення колективу відділення поштового зв"язку до  відвідувачів. Адже ми працюємо для людей, і спілкуємось з ними, тож хочемо, щоб вони виходили від нас в хорошому настрої, задоволені нашою роботою. І пошана та добре ставлення людей є найбільшою нагородою для кожного працівника.

Користуючись нагодою, вітаю усіх працівників та ветеранівпоштовиків Центру поштового зв’язку №7 з Всесвітнім днем пошти. Наша праця потрібна людям. Бажаю Вам, дорогі колеги, доброго здоров’я, професійних успіхів, щастя і благополуччя!

Галина ЯКУБОВСЬКА,
начальник відділення поштового зв"язку Сокаль 1 Центру поштового зв’язку №7.

На знімках: працівники  поштового відділення Сокаль1: Марія КАРПА, Лілія ШИНАЛЬ, Людмила АТУЧИНА, Тетяна МАЗУРУК, Оксана ФЕДАШКО, Ольга ПОДПОРІНА, Оксана ДЖУСЬ.
Фото Любові Пузич.    

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

three × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!