Головна / Про великі підприємства / Керівництво ДП «Львіввугілля» з профспілками вирішували питання погашення боргу по зарплаті

Керівництво ДП «Львіввугілля» з профспілками вирішували питання погашення боргу по зарплаті

Голови Первинних профспілкових організацій шахт та допоміжних підприємств на чолі з головою Львівської територіальної організації Профспілки вугільників Олегом Турчиним зустрілися з т.в.о. генерального директора Олегом Акімовим, головним бухгалтером Тарасом Бабієм щоб вирішити питання погашення заборгованості за грудень 2017 року та виплати поточної зарплати за січень. Про це повідомляє прес-служба ДП “Львіввугілля”.

Перший керівник держпідприємства стисло окреслив ситуацію, яка існує на сьогодні в ДП «Львіввугілля», наголосив, що з питання виплати заробітної плати ведеться постійна робота на різних рівнях.

Це питання на контролі голови Львівської ОДА Олега Синютки, допомога надходить від народного депутата України Михайла Бондара.

Після обговорення присутніми було прийнято спільне рішення: кошти, які надходять в держпідприємство від реалізації вугільної продукції скерувати на виплату заробітної плати за січень цього року, зарплата за грудень буде виплачена з бюджетних коштів, за бюджетною програмою «Здійснення заходів із забезпечення вітчизняного виробництва вугільної продукції та подальшого реформування державного сектору вугільної галузі».

Якщо ж до 15 лютого питання не буде вирішено, запевнив т.в.о. генерального директора Олег Акімов, заробітна плата за грудень буде погашена з коштів від реалізації вугільної продукції, які будуть надходити в ДП «Львіввугілля». Крім того, профспілковцями піднімалися інші актуальні питання: забезпечення ЗІЗ, відвантаження вугільної продукції, подальша робота держпідприємства. Нагадаємо, за інформацією головного бухгалтера Тараса Бабія в ДП “Львіввугілля” 9 лютого надійшли кошти від реалізації вугільної продукції, які скеровані на виплату заробітної плати за січень поточного року в розмірі 16%.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

sixteen + nineteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!