Про великі підприємства

Колектив шахти “Червоноградська” достроково виконали річний план з видобутку вугілля

10 грудня гірники шахти “Червоноградська” у четверту зміну достроково виконали річний план з видобутку вугілля

Підняті на-гора 200 тисяч тонн вугілля – це результат спільних зусиль, чіткої організації робіт та високої виробничої дисципліни усіх інженерно-технічних працівників та робітників колективу копальні, але насамперед шахтарів вуглевидобувної дільниці, яку очолює Андрій Лемеха (бригадир Михайло Скалецький). Значне трудове досягнення – це тисячі годин сумлінної роботи вуглевидобувників у вибоях, їх професійні майстерність та досвід. Середньомісячна продуктивність праці гірника очисного вибою – 192,3 тонн/міс.

КОЛЕКТИВ «ЧЕРВОНОГРАДСЬКОЇ» ДОСТРОКОВО ВИКОНАВ РІЧНИЙ ПЛАН

Директор шахти Вадим Крась рапортував про дострокове виконання річного плану. До кінця року колектив «Червоноградської» планує видобути ще понад 13 тисяч тонн вугілля.

Заступник генерального директора з виробничих питань-директор дирекції з виробництва ДП “Львівугілля” Микола Пиріг за дорученням т.в.о. генерального директора ДП «Львіввугілля» Олега Акімова привітав працівників «Червоноградської» з виробничим Новим роком та подякував шахтарям за їхню працю. Повагу та вдячність за трудову звитягу висловили гірникам і профспілкові організації Укрвуглепрофспілки та НПГУ.

“Виконання плану з видобутку вугілля є вагомим показником відповідальності, професіоналізму, мужності та відданості обраній справі. Щиро вдячний Вам за самовіддану працю!”, – відзначив у вітанні гірникам “Червоноградської” перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Андрій Годик.

Голос Сокальщини на GoogleNews