Про великі підприємства

Кошти на виплату заробітної плати шахтарям Львіввугілля не поступили

Як дізнався Голос Сокальщини зі слів головного бухгалтера Тараса Бабія, станом на 15:00 14 червня 2019 року кошти від реалізації вугільної продукції на рахунки ДП «Львіввугілля» не надходили.

Нагадаємо, що на своїй сторінці голова НПГУ Михайло волинець розповів, що 50 мільйонів, які очікують сьогодні, зависли на рахунках “Укргазбанку”.

В АБ «Укргазбанк» «зависло» 51 млн грн зароблених гірниками ДП «Львіввугілля» за відвантажене ПАТ «Центренерго» вугілля. Про це на своїй сторінці у Фейсбуку повідомив голова Незалежної профспілки гірників Михайло Волинець.

«Кошти не надійшли шахтарям через нерозпорядливість фінансової служби Міненерговугілля й особисто міністра Ігоря Насалика. І це при тому, що гірники половини копалень держпідприємства уже тиждень страйкують, а з понеділка усі шість шахт не добувають вугілля через заборгованість із зарплати, яка перевищує 400 млн грн. У той же час в.о. голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський, який учора разом із шахтарями був на зустрічі у прем’єр-міністра Володимира Гройсмана й чув його доручення про те, що для ДП «Львіввугілля» треба «визначити керівника, якому довіряють шахтарі», надіслав офіційного листа до міністра Ігоря Насалика, у якому засвідчив йому свою повагу й повідомив про підтримку кандидатури Сергія Троцька на посаду генерального директора ДП «Львівугілля». До речі, згідно з наказом міністра енергетики та вугільної промисловості від 28 травня 2019 р., Сергія Троцька призначено головою ліквідаційної комісії ДП «Львіввугілля». Пан Троцько є ставлеником «смотрящого» Андрія Венгрина», – написав Волинець. І додав, що після такої позиції ЛОДА нічого іншого не залишається, як констатувати безвідповідальну позицію як пана міністра, так і пана Замлинського.

В свою чергу на шахті “Лісовій” вирішили не розпочинати роботу до вівторка. До шахти не курсуватимуть чергові автобуси.

На “Межирічанській” колектив продовжить роботу тільки після повного погашення заборгованості на квітень.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.