Головна / Про великі підприємства / Львіввугілля перевиконало план підготовчих виробок

Львіввугілля перевиконало план підготовчих виробок

ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ГІРНИЧИХ РОБІТ ЗА ЛИПЕНЬ ТА ЗАВДАННЯ НА СЕРПЕНЬ 2019 РОКУ

За інформацією в.о. технічного директора Олександра Сафонова, у липні цього року колективами прохідницьких дільниць шахт ДП «Львіввугілля» пройдено 1074 м розкривних і підготовчих виробок при плані 855 м, що становить + 219 м до плану і + 85 м до відповідного періоду минулого року.

З початку року пройдено 7650 м розкривних і підготовчих виробок при плані 6990 м, а це + 660 м до плану і + 648 м до відповідного періоду 2018 р.

Річну програму по проведенню всіх гірничих виробок і в тому числі розкривних і підготовчих виробок у липні з «мінусом» 30 м до плану не виконала шахта «Червоноградська».

Причини об’єктивні – в роботі один прохідницький комбайн, відсутність «вибухівки» для проведення виробок за допомогою БВР.

Протягом липня в режимі 100 метрів проходки і більше працювали дві прохідницькі бригади на шахті «Лісова».

Бригада Михайла Булика при плані 130 м у розвідувальному штреку, комбайном КСП-32183 проходили 230 м та бригада Петра Крука при плані 55 м проходила182 вентиляційний штрек, комбайном ГПК 100 м.

На сьогодні в прохідницьких вибоях працює 12 прохідницьких комбайнів.

Програмою розвитку і оперативним планом з проведення гірничих виробок на серпень 2019р. встановлено проведення 895 м розкривних і підготовчих виробок.До Дня шахтаря згідно наказу по ДП «Львіввугілля» від 04.07.2019 «Про відзначення трудових колективів з нагоди професійного свята Дня шахтаря» за підсумками роботи семи місяців буде відзначена краща прохідницька бригада разом з бригадою видобувників і загальношахтною дільницею.

Прес-служба ДП «Львіввугілля»

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

1 + 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!