Про великі підприємства

ЛКП «Львівелектротранс» отримав вже сьомий новий п’ятисекційний низькопідлоговий трамвай

Вчора вночі на територію одного із структурних підрозділів ЛКП «Львівелектротранс» було транспортовано сьомий із десяти п’ятисекційних низькопідлогових трамваїв марки «Електрон».

За процедурою новий вагон має пройти обкатку, випробовування й тестування ходових характеристик та гальмівних систем. У процесі його доукомплектують приладами АСОП (автоматизована система оплати проїзду) та присвоять інвентарний номер.

«Після проведення усіх підготовчих робіт трамвай зможе курсувати на лінії», – повідомили у ЛКП «Львівелектротранс».

Нагадаємо оновлення рухомого складу ЛКП «Львівелектротранс» відбувається за кредитні кошти від Європейського інвестиційного банку (ЄІБ). Це стало можливим завдяки участі Львова у проєкті «Міський громадський транспорт України», що є рамковим кредитом від ЄІБ. В межах проєкту місто отримало 12 млн євро кредиту на закупівлю десяти п’ятисекційних низькопідлогових трамваїв.

У 2020 році ЛКП «Львівелектротранс» провело закупівлю 10 п’ятисекційних низькопідлогових трамваїв у компанії «ЕлектронМаш», загальною вартістю 17,3 млн євро без ПДВ. За планами поставка решти трьох трамваїв очікується до червня цього року.

Голос Сокальщини на GoogleNews