Головна / Про великі підприємства / ЛОДА відстоює інтереси гірників

ЛОДА відстоює інтереси гірників

Перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Андрій Годик провів робочу зустріч з керівництвом ДП “Львіввугілля”, директорами шахт і підприємств, головами шахтарських профспілок. Він представив призначеного на початку травня директора департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження ЛОДА Богдана Кейвана.

Андрій Годик наголосив, що вульна галузь має важливе значення для промислового потенціалу Львівщини.

Перший керівник держпідприємства Олег Акімов окреслив поточний виробничий та економічний стан ДП “Львіввугілля”. Зокрема, для стабільної роботи шахт:

– потрібен гарантований ринок збуту вугільної продукції, вчасний розрахунок енергетиків за неї

– зміни на законодавчому рівні, щоб вирішити проблеми з реструктуризацією боргів держшахт з ЄСВ

– кошти на модернізацію виробництва.

Наразі своїми силами здійснюється комплектація трьох нових лав на шахтах “Степова”, “Червоноградська” та “Межирічанська”.

Голови ЛТО ППВПУ Олег Турчин та РО НПГУ м. Червонограда Мирослава Кафтан, окрім наболілих питань із заборгованістю із зарплати та ЄСВ, звернули увагу посадовців на проблему з реорганізацією КНП ЛОР “Львівська обласна лікарня відновного лікування №3″ у м. Соснівка, де відбувається скорочення персоналу. А між тим там отримують лікування від професійних хвороб тисячі колишніх гірників.

У підсумку перший заступник голови ЛОДА Андрій Годик відзначив:

– Основні проблеми держпідприємства – це заборгованість із зарплати шахтарям та невчасні розрахунки покупців вугільної продукції. Зі свого боку облдержадміністрація робитиме усе, щоб сприяти у їх вирішенні. Спираючись на виробничі програми і досвід фахівців ДП “Львіввугілля”, ми спільно напрацюємо пропозиції для виходу зі складної ситуації найбільшого промислового комплексу області, щоб відстоювати інтереси гірників Львівщини на рівні керівництва держави.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

10 + 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!