Про великі підприємства

Гроші з Державного бюджету для погашення заборгованості гірникам “Львіввугілля” надійдуть до 25 грудня

9 грудня делегація ДП “Львіввугілля” у складі т.в.о. генерального директора Олега Акімова, директорів шахт, профспілкових лідерів зустрілася з першим заступником голови Львівської ОДА Андрієм Годиком через кризову ситуацію – заборгованість із заробітної плати шахтарям Львівщини із врахуванням листопада становить понад 360 млн грн.

Шахтарські колективи вкрай обурені та на межі до радикальних акцій протесту, наголосили голова ЛТО ППВПУ Олег Турчин та голова РО НПГУ м.Червонограда Мирослава Кафтан.  Зокрема, учора працівники третьої зміни на шахті “Лісова” оголосили підземний протест. Хвиля некерованих страйків й у інших вугільних регіонах України. Відомо, що з Держбюджету повинні виділити 1,4 млрд на виплату заборгованості із зарплати усім держшахтам, проте гірники вже зараз не мають як годувати родини.

Перший керівник ДП «Львівугілля» Олег Акімов відзначив: на сьогодні, борг за відвантажене вугілля перед підприємством становить 68 млн грн, і отримавши ці кошти, можливо виплатити хоча б частину заборгованості.

ЛЬВІВСЬКА ОДА АКТИВНО ДОЛУЧИТЬСЯ ДО ВИРІШЕННЯ ШАХТАРСЬКИХ ПРОБЛЕМ

Андрій Годик повідомив, що гроші з Державного бюджету для погашення заборгованості надійдуть до 25 грудня. Щоб чим швидше погасити бодай частину заборгованості, ЛОДА разом із керівництвом та профспілками ДП “Львіввугілля” звернулося безпосередньо до ПАТ “Центренерго” щоб енергогенеруюча компанія розрахувалася з ПАТ «Львівська вугільна компанія», яка в свою чергу погасила борг перед ДП «Львіввугілля» – 84,4 млн грн. Надходження частини цих коштів очікуються до кінця тижня.

Крім того, запевнив посадовець, ЛОДА постійно на зв’язку з Урядом, Офісом Президента, профільними міністерствами щодо вирішення цієї ситуації.

Профспілківці натомість зауважили, що шахтарі вкрай обурені затягуванням виділення коштів з держбюджету і очікують швидких дій, щоб зустріти зимові свята в колі родини, а не на акції протесту.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fifteen + 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.