Про великі підприємства

Львівводоканал представив Україну на міжнародній виставці «E-World-2022»

На запрошення партнерів з ініціативи Water4Ukraine, вкінці червня представники Львівводоканалу відвідали міжнародну виставку «E-World-2022», яка проходила в Німеччині. Головне завдання львів’ян на виставці — привернути більше уваги до проблем із водопостачанням в Україні, зібрати кошти для потреб українських водоканалів та налагодити міжнародні зв’язки.

«На виставці в Ессені ми представляли увесь водний ринок України. Ми детально розповідали про ситуацію в Україні та про шкоду, яку нанесла війна водній інфраструктурі. Тема України знайшла дуже глибокий емоційний відгук від учасників події, а це найбільші енергетичні гіганти Європи.

Завдяки нашій участі нам вдалось згенерувати значно більшу гуманітарну допомогу, аніж ту, яку ми отримували раніше. Ми налагодили продуктивні контакти з основними енергетичними гігантами, які готові нам допомагати», – повідомив директор ЛМКП «Львівводоканал» Дмитро Ванькович.

За його словами, «E-World-2022» – це провідна виставка в енергетичній сфері для усієї Європи. Як інформаційна платформа для представників енергетичної галузі виставка щороку об’єднує в Ессені людей, які приймають важливі рішення стосовно енергетики цілої Європи.

«Під час виставки ми мали дуже багато корисних зустрічей із нашими німецькими партнерами. Найбільш важливими були зустрічі із SEO німецької компанії «E.ON» пані Катаріною Райхе та представниками компанії «Uniper». Ці компанії пообіцяли допомогу та сприяння нашому проєктові», – розповів заступник директора ЛМКП «Львівводоканал» Володимир Білинський.

Голос Сокальщини на GoogleNews