Про великі підприємства

Мешканців і гостей Львова закликають правильно утилізувати відходи

За інформацією ЛКП «Львівспецкомунтранс», станом на сьогодні в контейнерних майданчиках накопичується велика кількість відходів. Відтак підприємство вчергове нагадує правила утилізації сміття і закликає їх дотримуватися.

«Питання утилізації відходів й надалі залишається актуальним, особливо тепер, коли кількість сміття не зменшується, а навпаки збільшується, оскільки кількість населення в місті за останні місяці зросла.

Попри складнощі сьогодення, основні правила щодо утилізації та сортування ТПВ залишаються незмінними. Тому, пам’ятайте: нехтування елементарними правилами сортування й утилізації може призвести до неприємних наслідків як для самої людини, так і для навколишнього середовища! Будьте обережні та уважні, бережіть себе, рідних, довкілля та наше місто», – наголошують у ЛКП «Львівспецкомунтранс».

Основні правила утилізації:

– не залишайте авто в місцях забору ТПВ, не блокуйте проїзд сміттєвозам;

– утилізуйте сміття відповідально, викидайте чистий пластик та максимально стискайте його;

– не викидайте в контейнери будівельне сміття та вторсировину, саме ці відходи стають причиною пошкодження спецавтомобілів;

– викидайте лише те сміття, яке потребує термінової утилізації, а відходи, які не потребують термінової утилізації складуйте за можливості у ваших оселях;

– проявіть повагу до екіпажів сміттєвозів, не викидайте сміття в розірваних пакетах.

Голос Сокальщини на GoogleNews