Головна / Про великі підприємства / Михайло Бондар на брифінгу порушив питання щодо ситуації, яка склалась навколо Центренерго

Михайло Бондар на брифінгу порушив питання щодо ситуації, яка склалась навколо Центренерго

29 жовтня відбувся брифінг народного депутата України, голови підкомітету вугільної промисловості Михайла Бондара.

Під час виступу депутат довів присутніх до відома, що за січень-вересень чистий фінансовий результат державної компанії Центренерго склав мінус 1 487 517 грн. За даними відкритого Порталу державних підприємств України за цей же період 2018 року фінансовий результат «Центренерго» був позитивним і  склав 489 508 грн.  Чистий дохід Центренерго скоротився на 4%. Валовий збиток компанії склав 519 590 грн. Витрати на плату праці зросли на 12% і досягли 953 443 грн.

Нагадаємо, що раніше ми розповідали, що 19 вересня народний депутат Михайло Бондар виступив із зверненням щодо ситуації навколо законопроекту №1138 про підтримку шахтарів, ситуації навколо російського вугілля та “Центренерго”. Виступ голова підкомітету вугільної промисловості розпочав із звернень керівників державних вугледобувних підприємств про зміни в держбюджеті на 2019 рік, де планувалося виділити 1 млрд грн на виплату заробітних плат для шахтарів. На цьому брифінгу, Михайло Бондар зазначив, що закупівля вугілля у Росії відбувається за завищеною ціною. Після цього вугілля продається на «Центренерго».

Народний депутат також порушив питання щодо нещодавньої заяви заступника голови Офісу президента Юлії Ковалів про можливі терміни приватизації “Центренерго”. На кінець брифінгу голова підкомітету вугільної промисловості Михайло Бондар закликав шахтарські профспілки, щоб вони підтримали звернення та піднімали питання, тому що компанія «Центренерго» першочергово мала викупляти вугілля в державних вуглевидобувних підприємств, відповідно в такий спосіб надаючи можливість реалізувавши свою вугільну продукцію заплатити заробітню плату шахтарям. А також висловив сподівання на розслідування правоохоронними органами ситуації по наданій інформації.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

4 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!