Головна / Про великі підприємства / Міжнародні експерти перевірили стан охорони праці на шахті «Степова»

Міжнародні експерти перевірили стан охорони праці на шахті «Степова»

У вівторок, 20 березня, відбувся візит на шахту «Степова» ДП «Львіввугілля» міжнародних експертів з безпеки та гігієни праці, гірничодобувної та вугільної галузі Фінляндії, Польщі, Японії та України у рамках спільного проекту Міжнародної організації праці – «Поліпшення стану безпеки та гігієни праці у гірничодобувній промисловості». Про це інформує прес-служба ДП «Львіввугілля».

В роботі взяли участь заступник начальника Управління охорони праці, промислової безпеки, фізичного та цивільного захисту Міненерговугілля Ігор Ященко, представники державних вугільних підприємств України, Держпраці, Міжнародної організації праці та профспілки.

Львівщину на цьому зібрані представляли т.в.о. генерального директора ДП «Львіввугілля» Олег Акімов, заступник генерального директора з охорони праці держпідприємства Валерій Соколовський, начальник відділу нагляду у вугільній промисловості Володимир Осадця, командир Львівсько-Волинського ВГРЗ Ігор Яворський, технічний інспектор праці ЛТО ППВПУ Ярослав Стельмащук та РО НПГУ м.Червонограда Віктор Оренчук, в.о. директора шахти «Степова» Микола Клюка, заступники директорів з охорони праці шахт державного підприємства «Львіввугілля».

Під час відвідання шахти, присутні спустилися у прохідницькі забої 142 конвеєрного та 118 розвідувального штреків, де гірничі виробки проходять ДПР-1 (начальник Андрій Пашкуцький) та ДПР-2 (начальник Микола Заліський). Безпосередньо на місці відбулося обговорення дотримання техніки безпеки праці гірниками, а також робоча група поспілкувалася із працівниками копальні.

В цей день гості мали змістовну екскурсію у Червоноградську філію Львівського музею історії релігії, де ознайомилися з історією шахтарського Червонограда, яку їм провела директор музею Галина Гриник.

Фото прес-служби ДП «Львіввугілля».

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

2 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!