Головна / Про великі підприємства / МКП «Сокальводоканал» обслуговує понад 9 тисяч абонентів, серед яких лиш 4 – великі підприємства

МКП «Сокальводоканал» обслуговує понад 9 тисяч абонентів, серед яких лиш 4 – великі підприємства

МКП «Сокальводоканал» забезпечує водопостачанням та водовідведенням 9647 абонента, з них: 9343 – населення, 38 – бюджетні установи, 4 – промисловість та 262 – інші споживачі (підприємці)

8710 абонентів мають встановлені лічильники обліку холодної води, а 937 абонентам нарахування за послуги ведеться по нормативах. На обслуговуванні підприємства знаходиться 71,9 км. водопровідних та 25,1 км. каналізаційних мереж. Вода подається цілодобово з двох водозаборів та перекачуються стоки п’ятьма каналізаційно-насосними станціями, а очистка відбувається на потужних очисних спорудах. На підприємстві працює 80 чоловік, з них: 2 аварійні бригади по обслуговуванню водопровідних мереж та 1 бригада по обслуговуванню каналізаційних мереж в кожній по 4 слюсарі, водій та майстер. Очистку стоків забезпечують 18 чоловік на чолі з начальником дільниці. За останні роки відбулась значна оптимізація штатного розпису, деякі робочі процеси переведені на автоматичний режим роботи. Середня заробітна плата по підприємству за 2020 рік склала – 9606,25 грн.

За місяць МКП «Сокальводоканал» надає послуг в об’ємі :

  • по водопостачанню 53 тис. м3
  • по водовідведенню 65,1 тис. м3 на загальну суму 1 583 109,95 грн.

Середнє споживання по одному домогосподарству становить 5 м3 місяць.

Основними елементами витрат на послуги водопостачання та водовідведення є: електроенергія, амортизація, заробітна плата, відрахування від з/п, витрати на матеріали та паливо, інші витрати та послуги, а також податок на додану вартість. Станом на 1 січня 2021 року кредиторська заборгованість по МКП «Сокальводоканал» відсутня, а дебіторська заборгованість становить 412 000,00 грн. яка в повній мірі складається з боргів населення. По бюджетних організаціях та інших споживачах оплата за послуги 100%.

Підприємство оновлює основні засоби, закуповуючи менш енергозатратне насосне обладнання та устаткування

Зокрема за 2020 рік було оновлено Основні засоби на суму 321 725,32 грн, з них кошти місцевого бюджету – 267 951,40 грн. Ремонтні та аварійні роботи на мережах водопостачання та водовідведення проводять вчасно та з застосуванням сучасного обладнання ( засувок, фланцевих адаптерів, пожежних гідрантів та хомутів).

У Львівській області є 26 водопровідно-каналізаційних підприємств, МКП «Сокальводоканал» по тарифах знаходиться на 19 позиції

Але навіть при введенні нового тарифу ми не надто змінимо свої позиції, тому що інші підприємства також переглядають тарифи і вони є надто вищими ніж у Сокалі, а якість води є однією з кращих у області.

МКП “Сокальводоканал”

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

thirteen + five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!