Головна / Про великі підприємства / Молодим – шахтарську прописку

Молодим – шахтарську прописку

Її отримати мріють останнім часом все більше місцевих юнаків.

Своєрідний кадровий ренесанс переживає ДП "Львіввугілля". Робочі місця в лавах і забоях займає молоде покоління.

Оновлення відбувається і в рядах інженерно-технічного персоналу. З ініціативи генерального директора держпідприємства Петра Солонинки для них планується створити школу ітеерівського удосконалення на заміщення керівних посад.

А нещодавно Петро Іляринович дав скерування на шахти Прибужжя випускникам Червоноградського гірничо-будівельного ліцею, а саме 35 новоспеченим підземним електрослюсарям. Право отримати перший шахтарський запис у трудовій книжці одержали ті, хто успішно навчався і проходив виробничу практику на місцевих копальнях, а також сироти, напівсироти, діти інвалідів шахтарської праці та з багатодітних сімей. Відтак вони уже незабаром розпочнуть повноцінну трудову діяльність і матимуть соціальний захист у ринкових умовах. А з квітня 60 ліцеїстів шахти приймуть на виробничу практику.

Крім того, поза увагою нинішнього керівництва ДП "Львіввугілля" не залишаться ті, хто навчається в Червоноградському гірничо-економічному коледжі. Нині студенти гірничих спеціальностей цього навчального закладу проходять переддипломну практику на вугільних підприємствах Прибужжя.

До речі, на основі пропозицій шахт складена заявка на потребу у випускниках Дніпропетровського гірничого університету.

Вугільна промисловість Галичини має потенційні можливості для подальшого розвитку, а значить й надалі буде потреба у молодих висококваліфікованих кадрах. А наразі стримуючим фактором щодо нарощення вуглевидобутку є проблема з реалізацією твердого палива. Це, в свою чергу, не дає змоги працевлаштувати всіх, хто прагне працювати на наших шахтах.

Володимир ЗІНЧЕНКО.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

1 + 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!