Про великі підприємства

На Львівщину переїхав один із лідерів у сфері виробництва панчішної продукції

Йдеться про українського виробника – Рубіжанську панчішну мануфактуру, яка до війни виготовляла понад 100 найменувань виробів річного, демісезонного та зимового асортименту.

Про це повідомили у відділі інвестиційної політики Львівської ОВА.

Щорічно у мануфактурі виготовляли 2 мільйони пар шкарпеток та інших видів панчішної продукції. А через постійні обстріли виробництво припинило роботу, приміщення цеху та обладнання спалили росіяни, усю продукцію розграбували, і керівництво прийняло для себе рішення евакуювати працівників та їхні сім’ї у безпечніше місце.

«До початку війни на виробництві працювало близько 160 осіб. На Львівщину готові переїхати 27 працівників, власники мануфактури планують до кінця року створити ще 48 додаткових робочих місць, що, враховуючи кількість тимчасово переміщених осіб на Львівщині, дуже актуально», – пояснюють у департаменті.

З окупованої території не вдалось нічого забрати з собою, проте власники бізнесу не опустили руки та вирішили розпочати все спочатку на Львівщині. Раніше панчішно-шкарпеткові вироби мануфактура експортувала до Чехії, Словаччини, Словенії, Молдови та Нідерландів.

Настрій у керівництва компанії залишається бойовим, після перемоги планують залишати новостворену компанію у Львові, а в Рубіжному з часом відновити те, що втратили.

Зазначимо, що у Львівській області працює Програма підтримки бізнесу на час воєнного стану, що стане допоміжним інструментом до економічних ініціатив, які запровадила держава. Йдеться про фінансову допомогу бізнесу, який переїхав на Львівщину чи веде діяльність в нашій області.

751394376
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.