Головна / Про великі підприємства / На шахті «Червоноградська» відбулася навчальна тривога

На шахті «Червоноградська» відбулася навчальна тривога

На шахті «Червоноградська» відбулася учбова тривога. Ці навчання проводилися з метою відпрацювання злагодженості та взаємодопомоги у діях працівників підприємства та гірничо-рятувального загону при ліквідації наслідків можливої аварії та наданні допомоги постраждалим.

Навчання розпочались так – о 10.06 на пульт диспетчера шахти «Червоноградська» прийшло повідомлення від гірника очисного забою вуглевидобувної дільниці №1, що на 562 бортовому штреку вистрілив електричний кабель та сталося загорання затяжки. Диспетчер почав діяти згідно плану ліквідації аварії та повідомив Львівсько-Волинський ВГРЗ.

За ходом виконання учбової тривоги спостерігали заступник технічного директора з протиаварійного та протипожежного захисту ДП «Львіввугілля» Сергій Руденко, начальник відділу служби охорони праці Віталій Пеньковський, головний гірник з протиаварійного захисту та буро-вибухових робіт Іван Плешинець та інші включаючи інженерно-технічних працівників шахт держпідприємства. Присутні дали задовільну оцінку діям працівників шахти під час ліквідації наслідків умовної аварії та зарахували учбову тривогу.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

three × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!